SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Koray Aydın: Türkiye’de korku imparatorluğu yıkıldı

Koray Aydın: Türkiye’de korku imparatorluğu yıkıldı

14 Mart 2022 Pazartesi - 17:04

Adana'da konuşan İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, 4 yıl önce zorluklarla kurulan partisinin üye sayısında son bir yılda büyük bir sıçrayış yakaladığını belirterek "İYİ Parti Türkiye'de korku imparatorluğunu yıktı" dedi.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Adana’da bölge illerini kapsayan Teşkilatlar İstişare Toplantısı’nda konuştu.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın konuşmalarında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in cezaevine gireceğini ima ettiğini belirten Aydın, şöyle konuştu:

– Meral Akşener elinde bir çantayla Manisa mitinginde platforma çıktı. “Bu çanta Yassıada’ya giderken rahmetli Menderes’in, Zincirbozan’a giderken rahmetli Demirel’in, rahmetli Ecevit’in elindeydi. Bu çanta Mamak’a giderken rahmetli başbuğumuz Alparslan Türkeş’in elindeydi. Kadere bakın, bu çanta Pınarhisar’a giderken de Erdoğan’ın elindeydi. Pınarhisar’a giderken muktedirlere karşı boynunu eğmeyeceğini söyleyen Sayın Erdoğan, bu çantayı bugün benim elime verdi. Eğer hapsettirecekse, can baş üstüne. Buradan huzurlarınızda sesleniyorum. 1 Nisan’ı beklemeye gerek yok. Gel beni al da görelim bakalım. Ben bu çantayla Mamak’a gitmek isterim. Gerekirse ölüme giderim” dedi. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in yaptığı bu konuşmanın ardından Türkiye’de korku İmparatorluğu yıkılmıştır.

BU SEÇİM İYİLERLE KÖTÜLERİN SEÇİMİ OLACAK

Koray Aydın, Türkiye genelinde partilerine ilginin arttığını son aylarda yapılan üye kayıtlarına göre partiler arasında üyelerini en çok artıran parti olduğunu, bu gidişatın iktidar yürüyüşü olduğunu, İYİ Parti’nin, yapılan üye kayıtları ve çalışmalara göre önümüzdeki seçimlerde birinci parti olacağını kaydetti.

Aydın “Türkiye'nin sorunlarının çözüm anahtarı İYİ Parti’dedir. AKP Genel Başkanı’na oy veren düşüncenin yüzde 70 ‘i yıkıldı. Türkiye'nin acilen seçime gitmesi gerekmektedir . Bu seçim İyilerle kötülerin seçimi olacaktır” dedi.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu “Kuruluş aşamasında toplantı yapılması için Salon verilmeyen Partimiz salonlara sığmaz oldu. Partimize olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Partimize gösterilen teveccüh arttıkça salonlar bize küçük gelmeye başladı, Şu anda belde, köy, mahalle bazında yaptığımız çalışmalarda kendimiz ile yarıştığımızı düşünüyoruz” diye konuştu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

NAZAR UYDU
3 ay önce
ne MUTLU TÜRKÜM DİYENE SÖYLE YETER. ÇÜNKÜ BAHÇELİ BEYE YASAKLANMIŞ ADAMA NEDEN KÜFREDİYRSUNUZ MAZOTU, BENZİNİ 20TL YAPANA LAF YOK MU SİZİNKİ SAHTE MİLLİYETÇİLİK. MHP NIN NE FAYDASI DOKUNMUŞ ÜLKEMİZE ECEVİT-ERBAKAN KIBRISI KURTARDILAR SİZİN BAHÇELİ NE YAPMIŞ ACABA
HALİL İBRAHİM KESKİN
3 ay önce
HADİ LEN DERLER ADAMA KORKU İMPARATORLUĞUYMUŞ. O NASIL BİR KORKU Kİ MAHALLESİNDE GÖREN VATANDAŞ REİSİ ÇAY İÇMEYE YEMEĞE DAVET EDERKEN SİZLERE BİR GÜZEL AĞZINIZIN PAYINI VERİP YOLLUYOR. BUNUNKİSİ RESMEN KENDİ DÜŞTÜKLERİ KUYUDA DEBELENMEK. OLACAĞI BUDUR. SENİ SEN YAPAN PARTİNE ARKANI DÖN SONRADA MİLLETİ DOLMUŞA GETİRMEYE ÇALIŞ. YOK YA. VARMI ÖYLE ÜÇ KURUŞA BEŞ KÖFTE
Vangal
3 ay önce
Seni satılmış terörist sevici PKK köpeği bacın merali Demirtaş'a karını liderin Öcalan'a gönder pezevenk Koray karını gönder karini
FEKEC
3 ay önce
doğru demiş bayağı ilgi var. esas bitenparti MHP OLDU. Dedikleri bir şeye çıkmıyor. halk anlamıyor onları amaçlarını ne diye memleket meselesi yok ortada
Sağduyu
3 ay önce
Sahte milliyetçi. MHP içindeyken Mery'den bahsederken:Cemaat tarafından desteklenen kadın diyordu. Şimdi koltuğu için aynı FETÖ'cünün çevresinde fırıldak. Allahı böylelerine fırsat verme.
HALİL İBRAHİM KESKİN
3 ay önce
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Erdo
3 ay önce
Kendini bitiren siyasetçilerden biri.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap