SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Koray Aydın; ''Sizin beceriksizliğiniz yüzünden bunlar 17 yıldır iktidarda''

Koray Aydın; ''Sizin beceriksizliğiniz yüzünden bunlar 17 yıldır iktidarda''

21 Aralık 2019 Cumartesi - 17:09

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Giresun üye katılım programında konuştu.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, "Önümüzdeki yılın sonunda üyede zirveyi yakalamış, mahalle teşkilatlanması konusunda da bir hedefimiz var. O hedefe ulaşmış İYİ Parti'nin önünde kimse duramaz." dedi.

Aydın, partisinin Giresun il teşkilatınca bir restoranda üye katılım programında yaptığı konuşmada, Türkiye genelinde üye kayıt kampanyası başlattıklarını belirtti.

Hayati değerde önem verdikleri konuların başında üye kampanyasının geldiğini anlatan Aydın, bütün köylerde ve mahallelerde teşkilatlar oluşturacaklarını ifade etti.

Köy ve mahalle teşkilat oluşumları sürecinin devam ettiğini vurgulayan Aydın, "Önce mahalle başkanları ve köy temsilcilerini belirleyeceğiz. Sonra mahalle ve köy yönetimleri yapacağız." diye konuştu.

Partililerden üye kampanyasına destek olmalarını isteyen Aydın, şunları söyledi:

"Aynı ilçe teşkilatlarımızda olduğumuz gibi, bunu yapacağız. Bunu büyük kararlılıkla yerine getireceğiz. Çünkü bunu Türkiye'de yapmış tek parti, AK Parti'dir. Diğer partilerin hepsi yorgan çekmiş, mışıl mışıl uyuyor. Yok, '17 senedir neden AK Parti'. Sizin beceriksizliğiniz yüzünden 17 senedir bunlar iktidarda ama biz yapacağız."

Koray Aydın, üye kaydetmenin ciddi bir parti faaliyeti ve seçim çalışması olduğuna işaret ederek, "Bunu yapabilecek insan kaynaklarına sahip bir siyasal hareketiz. Bunu yapacak ve başaracağız. O insanı ikna etmek için döktüğünüz dil, bir seçim çalışmasıdır. Bunu bir görev olarak üzerinize alacaksınız." diye konuştu.

Gelecek yılın sonunda üye sayısında zirve yapmayı hedeflediklerini vurgulayan Aydın, "Türkiye genelinde yürüttüğümüz kampanyayı İYİ Parti'nin gücünü, kuvvetini yukarılara çekerek hep birlikte başaracağız. Önümüzdeki yılın sonunda üyede zirveyi yakalamış, mahalle teşkilatlanması konusunda da bir hedefimiz var. O hedefe ulaşmış İYİ Parti'nin önünde kimse duramaz." ifadesini kullandı.

Koray Aydın, konuşmasının ardından partiye yeni üye olanlara da rozetlerini taktı.

Beğendim
14
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Ozan Türk
1 yıl önce
Esrar satanda var, kin veya çıkarı için devleti satanda
Vatansever Türkoğlu Türk
1 yıl önce
Koray aydın siz yenimi girdiniz siyasete.17 yıldır uykudamıydınız hayrola.Akparti enaz 17 yıl daha iktidarı bırakmaz sizin gibi muhalefet olduğu sürece.
Alperen
1 yıl önce
Yakışmıyor, devlet düşmanlarıyla ittifak etmek, Erdoğanı yıkmak uğruna, devleti yıkmaya çalışanlarla ittifak etmek sana yakışmıyor. Pkk, HDP, FETÖ, CHP, abd, İSRAİL, İNGİLİZ, emrine girmek Türk e yakışmıyor. Hırsı ve kini uğruna torunlarına ihaneti miras bırakmak yakışmıyor.
kara
1 yıl önce
he he he sen çok beceriklisin beeeee hadi ordan sende
Atam
1 yıl önce
Allah yolunuzu açık etsin Reis. Türkiye nin IYI lere ihtiyacı var. Oluk oluk kötülük akıyor her yerden.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap