SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kılıçdaroğlu'ndan Yavaş ve İmamoğlu'na kötü haber: Henüz erken

Kılıçdaroğlu'ndan Yavaş ve İmamoğlu'na kötü haber: Henüz erken

19 Mart 2021 Cuma - 14:28

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı merak konusu olurken, Kılıçdaroğlu'nun İmamoğlu ve Yavaş'ı adaylık için düşünmediği ve aklında bambaşka bir ismin olduğu iddia edildi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine 2 yıldan fazla bir zaman varken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısına Millet İttifakı'nın kimi aday olarak çıkaracağı tartışması da sürerken, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun aklında nasıl bir ismi olduğu kulislere yansıdı.

ORTAK ADAYLIK İÇİN SÜRPRİZ İSİM

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sürpriz bir ismi ortak aday olarak önerebileceğini yazdı.

Selvi, bugünkü yazısında adaylık için Kılıçdaroğlu'nun 'siyaset dışından bir isim' düşündüğünü iddia etti.

İMAMOĞLU VE YAVAŞ KARARI

CHP lideri, adaylık için ismi öne çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın bir dönem daha başkanlık görevlerini yapması gerektiği fikrinde.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

ALİ
1 ay önce
biri ankarayı diğeride istanbulu batırıyorlar bunlar yapmaya değil yıkmaya gelmişler siz kimi savunuyorsunuz
Malkoç
1 ay önce
Ey Temel efendi oraların nasıl yönetileceğini RTE nin soyuksıcana benzeyen bir oğlu var git bir ona sor o sana anladır kurduğu vakıflara para akmıyor RTE nin hanımının damatlarına bir gitmiyor takımı inşallah kümeye iner
Temel
1 ay önce
Attınız yalanları kendinizde inandınız.Hani vakıflara gidiyor dediğiniz milyonları kestiniz güya.para nerede.Yatırım desen yok.Yapılan doğru dürüst bir hizmet yok.para nerede para.ha yoksa İzmir belediye başkanı gibi birilerine onsekiz gün saçma bir ders için ikiyüzseksen bin lira da siz mi verdiniz.
Temel
1 ay önce
Kılıçdaroğlu aslında İstanbul ve Ankara'da ne olduğunu biliyor.Çok başarılı olsaydılar bunlardan birisi elbette aday olurdu.Chp buraları aldı ama yönetemedi.işte ispatı .şimdi hiç tanınmamış biri ile yola devam edecek ve seçime girecek.Oraları mahvettiler demek şimdi sıra Türkiye de.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap