SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kılıçdaroğlu: Gelin çiftçilerin bütün borçlarını silelim

Kılıçdaroğlu: Gelin çiftçilerin bütün borçlarını silelim

14 Mayıs 2020 Perşembe - 15:17

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ''Dünya Çiftçiler Günü'' dolayısıyla yayınladığı mesajında, ''Gelin süratle parlamentoyu toplayalım, çiftçilerin bütün borçlarını silelim, çiftçi rahat bir nefes alsın'' dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 'Dünya Çiftçiler Günü' dolayısıyla Twitter'daki hesabından video ile paylaşımda bulundu. Mesajında çiftçilerin günlerini kutlayan Kılıçdaroğlu, "Buradan çok açık çağrı yapıyorum. Parlamentodaki bütün milletvekillerine, bütün siyasi partilere çağrı yapıyorum.  Çağrım çok açık, herkesin anlayacağı dilden çağrımı yapıyorum. Gelin süratle parlamentoyu toplayalım, çiftçilerin bütün borçlarını silelim, çiftçi rahat bir nefes alsın" dedi. 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Süper lig kaldığı yerden devam etmeli mi?

Yorumlar


550

Serdar
22 gün önce
kemal sen bırak başkasının işini.onlar halkçı değil.sen halkçısın.gel chp li belediyelere borcu olanların tüm borçlarını sil.üç ay su parası almasın istanbul ve Ankara.Öyle hariçten gazel okumak ve hamamdan dağda odun yapan hakkında konuşmak kolay.gel elini taşın altına koy.bakalım yiyor mu.gerçi sen bir dakika sonra hayır efendim ben öyle bir şey demedim dersin

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap