SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ı canlı yayında davet etti: Cesaret edemez....

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ı canlı yayında davet etti: Cesaret edemez....

29 Ocak 2022 Cumartesi - 09:47

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu konuk olduğu programda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ı canlı yayına davet etti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Halk TV ekranlarında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ı canlı yayında tartışmaya davet eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "AKP Genel Başkanı'nın canlı yayına katılmasını isterim. Erdoğan gelirse prompter talebinde bulunabilir." ifadelerini kullandı.

İşte, Kılıçdaroğlu'nun o açıklamaları:

''AKP Genel Başkanı'nın canlı yayına katılmasını isterim. Erdoğan gelirse prompter talebinde bulunabilir.

Ne olursa olsun gerçekleri konuşmalıyız. Yapay tartışmalardan kaçınmak lazım. Vatandaşın sorunlarının nasıl açılacağı konusunda siyaset kurumunun tartışması lazım.

Yapay gündem dediğim; bir kar yağdı, sonra tüm tartışma İstanbul oldu. 84 milyonun sorunları var, insanlar geçinemiyorlar. Bu sorunlar varken; neden böyle kısır tartışmaların içine giriyoruz? Hepimizin vergi veriyoruz, bu vergiler nasıl harcanıyor? Vatandaşın bunu bilmeye hakkı var.

Kaçan insan dava açar. Tüm belgeler ellerinde. Gelir der ki 'Kılıçdaroğlu işte tüm belgeler burada.' 

İSTANBUL'DAKİ 'KAR' KRİZİ

Biz sorun olabilir, itirazım yok. Bütün mesele sorunların çözülmesidir. Ben İBB'nin elinden gelen tüm çabayı gösterdiğini biliyorum. O gece İmamoğlu ile irtibatım vardı. Siz kalktınız bir olay var, insanlar yolda kaldı ama metro... Gece 2'ye kadar açıktı.

Yeni yaptıkları havalimanının kargo terminalinin çatısı düştü. Binlerce turist orada slogan attı. Nerede idi bu ülkeyi yöneten insan? Siz oradaki turistleri alıp otele bile götüremediniz.

Siz bir kişiyi hedef alıp kendi kusurlarını örtmeyi düşünüyorsanız, yanılırsınız. Sorunlar yaşanır. Bir sorun yaşanıyorsa, devleti yönetenler sorunların çözümüne katkı koyarlar, sorunun büyümesine değil. İstanbul'u kaybetmeyi içlerine sindiremiyorlar. Ankara'yı da İstanbul'u da sindireceksin. ''

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

ha
3 ay önce
once konusma ogren belki cacisiyla cikarsin tv ye mutur
Erdo
3 ay önce
Tevfik Göksu da cilalı Ekrem i davet ediyor.
Fuat
3 ay önce
Akp camuru Yüçe Türk milletini kara asvalt ve doğayı yok ederek yaptığı yanlış işlerle işletmeye devam ediyor,ama Millet artık uyandı.
Trabzonlu
3 ay önce
Ya sen kimsin ki Cumhurbaşkanı seninle muhatap olacak hee.sen katildigin TV programlarinda moderatörun sana sorduğu kactane soruyo doğru düzgün cvp verdin.sana soru sorulur sen başka konular anlatırsın.sana hdpkk sorulur sen PKK terör örgütüdür HDP onun siyasi ayagidir bile diyemez konuyu saptirirsin.senin kalibren reiss le konuşmaya yeter mi heee.yillardır aynı tantana TV programina çıksın demekten başka ne yaptın.anla artık daaa vatandaş olarak sana inanmiyoruzzzz.
Bilal Bilgin
3 ay önce
Elindeki kağıttaki iki satırlık notu okurken beş yanlış yapan sen mi?
Osman Bilgili
3 ay önce
Senin seviyen yokki, senin seviyene insin.Yalanci...
Lazz
3 ay önce
Bencede gelemez.Ama bu oy kaybiyla son care gelecek.Hemde kendi isteyecek.Secimi kazanma ihtimali bence hic yok.Millet artik iktidara inanmiyor.
Doğru söz
3 ay önce
Senaryo diyor ki RTE ezik ve cehalete oynuyor.. Sorular da cevaplar da önceden hazırlanıyor. Eee niye soruyu Prof. adam soruyor. Güler misin ağlar mısın. Ama ben biliyorum. RTE ezik. Ve cehaleti kandırmak adına güya Prof. sorunca cehalet da RTE yi en zoruna cevap veriyor saniyor. Hem eziklik hem cehalete dayalı senaryolar bunlar. Bu kadar net. Biraz düşün ve snla milletim.
Doğru söz
3 ay önce
RTE ekrandan okurken metnin ilgili sorunun cevabı olup olmasığıni bile anlayamıyor . Kiminle hangi ekrana çıkabilir ki? Bu millet daha neyi konuşuyor. Seviye çok çok çok düşük. Aziz Nesin'in dediği gibi.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap