SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Kemal Kılıçdaroğlu; Ak Parti'ye oy vermek haramdır

Kemal Kılıçdaroğlu; Ak Parti'ye oy vermek haramdır

28 November 2020 Saturday - 14:25

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Borsa İstanbul'un yüzde 10'unun neden ihale yapılmadan Katar'a satıldığını sordu. Kılıçdaroğlu, bu soruya cevap gelmediği için AK Parti'ye oy vermenin haram olduğunu söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'da katıldığı programda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Esnafların sorunlarının daha iyi anlaşılması için Esnaf Bakanlığı kurulması gerektiğini ifade eden Kemal Kılıçdaroğlu, hükümete Katar ile yapılan anlaşmalar üzerinden yüklendi.

Borsa İstanbul'un yüzde 10'unun ihale yapılmadan Katar'a satıldığını belirten CHP Lideri, neden ihale yapılmadığının cevabını vermeyen bir iktidara oy vermenin haram olduğunu söyledi.

"BAKIN İNANÇLA SÖYLÜYORUM..."

Kemal Kılıçdaroğlu, "Borsa İstanbul'un Katarlılara satıyorsunuz.. Gayet güzel. İhale yaptınız mı? Belki başka bir ülke gelip diyecekti ki ben şu kadar veriyorum. Niye ihale yapmadılar. Siz bu soruyu sormazsanız,  bu sorunun cevabını almazsanız, bu sorunun cevabını vermeyen siyasi organa oy veremezsiniz. Verdiğiniz her oy.. Bakın inançla söylüyorum, her oy haram olur. Her oy haram olur..." şeklinde konuştu.

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

salih
1 ay önce
fetva vermeye başlamışsa yakında saadete katılır bu adam
Mehmet fransali
1 ay önce
Sana verilen oy kimi pkk halalmi
Nezih arpacı
1 ay önce
Chp oy vermek haramdir
Kara
1 ay önce
Ya senin yüzün haram ..anlamadın hala
Serdar
1 ay önce
çüş derler adama, diyen yoksa biz diyelim. Sizin konuşmanız haram, konuştukça saçmalıyorsunuz zira...
Mehmet fransali
1 ay önce
Kemal sana verilen oylar pkk ya
Helal.
1 ay önce
Helal haram diyen chp genel başkanı.?
delibekiroğlu61
1 ay önce
vay be Şeyhülislam konuştu................ emredersiniz haşmetbahım ............
kaplan
1 ay önce
Katarın zor zamanında Türkiyeye yaptığı faydaları bilsen Başka kimseye vermez sadece katara verirsin.Fakat senin ve avanenin derdi başka.
Erdo
1 ay önce
Yine zırvalamaya başladın.
inquisitive
1 ay önce
helal in haram in politikada ne isi var, takildiniz akp nin hastalikli soyleminin arkasina, seriat devleti mi burasi, bos konusacagina cokmus bir ulkede hala muhalefet olarak oylarin niye artmiyor, onu coz, politika gelistirin, insanlarin umutlariyla alay etmeyin
Yusuf
1 ay önce
Sayın kılıçtaroğlu borsanın yüzde onu için ak partiye oy haramdır diyorsun sen hdp ile birlik yapıp vatanı elinden gelse satacaksın sana verilen oy helalmıdır gizli pazarlıkları bırakın vatanın fiyatını ancak vatan hainleri bilir çünkü onlar vatanın ne anlama geldiğini bilmezler onlar için üç beş kuruştur
Doğru söz
1 ay önce
O inançlıların kendileri iribardan tasarruf olmaz diyerek rüşvet alana destek verirse ahiret gününde ne diyecekler acaba! 600 milyon dolarlık hediye kimselere boşuna verilnez. Gaz gelecek yerden tavuk esirgenmeeeeez...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap