SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Karamollaoğlu: 83 milyon insanımıza 1000 TL nakdi yardım yapılmalıdır

Karamollaoğlu: 83 milyon insanımıza 1000 TL nakdi yardım yapılmalıdır

26 Mart 2020 Perşembe - 14:27

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, koronavirüs ile mücadele kapsamında 83 milyon insanımıza 1000 TL yardım yapılması gerektiğini belirterek "Devir; derdi bölüşerek azaltma, geliri bölüşerek çoğaltma devridir" dedi.

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede Türkiye dahil birçok ülkeye yayılan koronavirüs salgını ile mücadele devam ederken, siyasilerden de çeşitli öneriler gelmeye devam ediyor.

NAKDİ YARDIM ÖNERİSİ

Konuyla ilgili son değerlendirme Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Karamollaoğlu, "Devir; derdi bölüşerek azaltma, geliri bölüşerek çoğaltma devridir. Bu süreçte gelir düzeylerine bakılmaksızın ivedi şekilde sağlık, kira ve beslenme harcamaları için 83 milyon insanımıza 1000 TL nakdi yardım yapılmalıdır" ifadelerini kullandı.
Karamollaoğlu'nun bu paylaşımı kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

kayhan
5 ay önce
sendemi istiyon 1000 tele gel ben sana veririm adi ibneler lan sizi varya basbakanin yerinde olsam hepinizi döküm kazanina atar yakarim ..Sizler adam olmasiniz
Metin
5 ay önce
He yav he. Sırtınızda küfe yok ya. Tribünlere oynayın. Biri der 83 milyona maaş verilsin toplamda 83 milyar eder. Öteki der gaz, elektriği devlet ödesin. Beriki der kiraları devlet ödesin. Başkası der vergiler alınmasın. Siz hayırdır Türkiye yi batırmanın yollarını mı arıyorsunuz. Buna değil Türkiye hangi ülkenin gücü yeter. Muhalefetinde delikanlısı olmalı. Nasılsa millet yer, bu konuda zaafı var. Çıkıp konuşalım kandırırızla muhakefet olmaz. Aha gördük İstanbulu ne oldu. Ne değişti. Daha beter oldu.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap