SON DAKİKA

Haber > Siyaset > İşte Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı o para transferi belgeleri

İşte Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı o para transferi belgeleri

25 Mayıs 2022 Çarşamba - 10:21

CHP'li Emre Yılmaz, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun "Erdoğan ailesi Ensar ve Türgev üzerinden ABD'ye para kaçırıyor, belgeler elimizde" dediği belgeleri sosyal medyadan paylaştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ensar Vakfı ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’nın (TÜRGEV), ABD’deki ‘paravan bir vakfa’ toplamda 1 milyar lira transfer ettiğini söylemişti. Bu vakfın, Ensar ve TÜRGEV’in ortak kurduğu TURKEN Vakfı olduğu belirtilmişti.

Yılmaz, Twitter hesabından dört ayrı belge paylaştı. Belgelerde, TÜRGEV ve Ensar Vakfı’nın farklı tarihlerde TURKEN Vakfı’na gönderdiği dolarların miktarı yer aldı.


 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
3
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

K.Atamer
1 ay önce
Kim iftira atarsa onu bulur,kim iftiraya deccalik yaparsa o da şeytanı bulur.O kadar çirkin hal aldı ki bu olay fesatın yanında şerefsiz,şerefsizin yanındaki daha şerefsiz.
Doğru söz
1 ay önce
Milletin çalınan veya boşa heba edilen her kuruşu müsebbibinin zehiri zıkkımı olsu ve en ağır hastaliklarda on katını harcasın ve şifa da bulmasın yaRabbim! Amin
Doğru söz
1 ay önce
Gördünüz mü çalanın zehiri zıkkımı olsun laflarımı beğenmemişler! Sorsan müslümanlar! Müslümanlığın neresinde çalmaya destek var? Allah sizi bildigi gibi yapsın. En ağır hastalıkları ver yaRabbim! Amin.
Serkan
1 ay önce
60 milyon dolar, bizim paramız, bizim çoçuklarımıza destek olması için verilen para….Hala olayın ciddiyetini anlamayan cahiller var. Hala yalanlanmasına rağmen CHP yi başka yerlere çekmek isteyen at kara cahiller var. Hala…..
Erdo
1 ay önce
Türkiye bu kadar aptal, yalancı, basiretsiz, silik, soluk fetö ve pkk ile direkt aynı siyaseti güden ahlaktan yoksun yüzsüz bir siyasetçi bozuntusu görmedi. Yazıklar olsun bu kişi bu toplumda adam yerine koyuluyor.
ahmet öztürk
1 ay önce
sen önce adam olduğunu ispat et.feto ıle bağlantın yoksa ben bırsey bilmiyorum.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap