SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Hem Erdoğan'a hem de AK Parti'ye bir anketten daha kötü haber!

Hem Erdoğan'a hem de AK Parti'ye bir anketten daha kötü haber!

27 Nisan 2021 Salı - 20:17

Dünya üzerindeki pek çok ülkede anketler yapan uluslararası anket şirketi Europe Elects, Türkiye'de yapılan son seçim anketinin sonuçlarını açıkladı.

Dünya üzerindeki pek çok ülkede anketler yapan uluslararası anket şirketi Europe Elects, Türkiye'de olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mansur Yavaş arasında yapılan anket çalışmasında çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

11-14 Nisan tarihleri arasında yapılan anket çalışmasında olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde; Erdoğan, İmamoğlu ve Yavaş arasında yapılan seçimde her iki ismin de Erdoğan'ı geçtiği görüldü.  

Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında yapılacak seçimde vatandaşın yüzde 61,4'ü İmamoğlu derken, yüzde 38,6'ı Erdoğan dedi.

Yine aynı ankette Mansur Yavaş ve Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında yapılacak olası bir seçimde vadandaşın yüzde 61,1'i Yavaş'ı seçerken, yüzde 38,9'u Erdoğan'ı seçti.

İŞTE O ANKET SONUÇLARI:

Beğendim
115
Sevdim
63
Beğenmedim
1
Üzgün
19
İnanılmaz
3

Yorumlar


550

Adalet
1 yıl önce
ali efendi hdp ye terör örgütlerine açıktan veya gizli gizli kimler irtibat kurup destek ettiyse onlardan destek istediyse onlarla yanyana geldiyse Allah bin türlü belasını versinmi.
Adalet
1 yıl önce
Ali senin yaşın kadar benim yaşanmışlığım var kıvırmadan lütfen bir araştırıp soruma cevap verin, mış, muş işlerini bırakın
ALİ
1 yıl önce
siz hdp desdekleyen partilere oy vermeye devam edin
ALİ
1 yıl önce
ula adalet 1999 da deprem parasıyla emekli maşı verildi imf borçları kim ödedi yapılanları ne çabuk unuttunuz yaşın küçük git büyüklerinden öğren
ALİ
1 yıl önce
cahiller 2001 öncesini ne çabuk unuttunuz
Adalet
1 yıl önce
ula ali 2002 öncesi kaç milyar dolar bocumuz vardı şimdi kaç var bir araştırda cahilin kim olduğunu bulursunuz
Bahri
1 yıl önce
Hayırlı Olsun Ülkedeki anketçiler yetmedi Ekrem'i Cumhur başkanı yapmaya dış ülke anketçileri ile bu iş tamam oldu.... Ola Uyanınca donuna bak Islak mı diye..... Millet İle Dalga Geçmeyi Bırakın. Yani İnanmadığınız şeyleri yazmayın çizmeyin donunuz ıslanır benden demesi.
Hülagi
1 yıl önce
Akp Seçmeninin kalitesi ve kapastesi yaptığı yorum ile belli. Yazık memleketin geldiği duruma bakar mısınız!
salih
1 yıl önce
bizimkiler yetmedi size galiba anket ithal etmeye başladınız
Ahmet
1 yıl önce
Memleket çok kötü durumda bir an önce bu iktidardan kurtulmak lazım,önümüzdeki seçim tam fırsatı.
Ahmet
1 yıl önce
Memleket çok kötü durumda bir an önce bu iktidardan kurtulmak lazım,önümüzdeki seçim tam fırsatı.
ahmet uzun
1 yıl önce
adam hemşeriniz be utanın.en büyük başkan ekrem başkan nokta....
Murat
1 yıl önce
Ülkemiz derhal ve acilen bu AKP den ve ceberrut yönetim biçiminden kurtulmalıdır
Doğru söz
1 yıl önce
Erdoğan'a oy veren niye veriyor acaba! 21. yüzyilda bir ülke bundan büyük enflasyon, işsizlik, tüm muhalefetle (Doğu Perincek hariç) kavga ortamı, nerede ise tüm dünya milletleri ile kavgalı, tüm konşuları ile nerede ise savaş halimde bir millet yaratan RTE ve oyuncağı AKP. Allah kurtarsın!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap