SON DAKİKA

Haber > Gündemi sarsacak ''Erdoğan'' iddiası! Doğruysa yer yerinden oynar!

Gündemi sarsacak ''Erdoğan'' iddiası! Doğruysa yer yerinden oynar!

16 Temmuz 2019 Salı - 13:55

Rusya Liberal Demokrat Partisi lideri Jirinovski, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptıkları görüşme sırasında NATO'dan çıkmaya hazır olduklarını söylediğini ileri sürdü.

Rusya Liberal Demokrat Partisi (LPDR) lideri Vladimir Jirinovski, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptıkları görüşme sırasında NATO’dan çıkmaya hazır olduklarını söylediğini ileri sürdü.

Sputnik’te yer alan habere göre; Telegram’da açıklama yapan Jirinovski “Türkiye Cumhurbaşkanı Recep (Tayyip) Erdoğan’la iki kez görüştüm. Bana bizzat Türkiye’nin NATO’dan çıkmaya hazır olduğunu söyledi. AB üyesi olmak istiyorlar, ancak kabul edilmiyorlar. Talepleri birbiri ardına yerine getiriyorlar ancak alınmıyorlar. NATO’ya ise ilk kabul edilenlerden oldular, zira bulundukları bölge Rusya’ya karşı eylemler için uygun” ifadelerini kullandı.

Jirinovski, Rusya ile Türkiye arasındaki ilişkilerin gelecekte Belarus ve Gürcistan’la olandan daha iyi hale gelebileceğini ifade etti.

Beğendim
5
Sevdim
2
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

zekeriya
1 ay önce
Nato da olmamizin bize ne kari var. Her seyede bize engel oluyorlar. Nato üyesiyiz akdenizde hepsi bize karsi cikiyor. Bunlarla dostluk bukadar iste.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap