SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Erdoğan'ın eski danışmanı Akif Beki açıkladı! Damadı Berat Albayrak'ın gönlünü nasıl aldığı ortaya çıktı

Erdoğan'ın eski danışmanı Akif Beki açıkladı! Damadı Berat Albayrak'ın gönlünü nasıl aldığı ortaya çıktı

23 Mart 2021 Salı - 12:21

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski danışmanı ve Karar gazetesi yazarı Akif Beki katıldığı canlı yayında Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ın neden görevden alındığına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde basın sözcülüğü ve danışmanlığını yapan Karar gazetesi yazarı Akif Beki KRT ekranlarında katıldığı canlı yayında Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ın 4 ay içinde görevden alınmasına ilişkin dikkat çeken ifadeler kullandı. 

Günboyu'nun haberine göre Beki, Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın durumdan rahatsız olması sebebiyle Ağbal'ın görevden alındığını öne sürdü. 

İşte o açıklamalar: 

 

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Doğru söz
1 ay önce
Kerim ağa; 1- Herhangi bir Kamu Görevlisi veya atanmış insan amiri hakkında konuşamaz, medyaya izinsiz demeç veremez. 2- Bir insan geçmişte içinde olduğu parti için soradan o partinin bok götünden aksa bile onu söyleniyecek mi? 3- İslamda eskiden içinde olduğun hakkında sonradan günah işlese de sevap mı sayacaksın der? 4- İslamda haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır der. Susun demez. Senin gibi "pislik bizden ise destek bile ver" hiç demez. İslam senin gibilere dilli şeytan der.
Kerim
1 ay önce
Öncelikle Erdoğan öyle damadım darıldı gönlünü alayım diyecek bir lider değil.Akif Beki zamanında başbakan Erdoğan bana canım dedi ve tüm hizmetim üç buçuk yılım taçlandı diye açıklama yaparken ve o dönemde sözcülük yaparken hiç sesin çıkmıyor du.ne zaman ki kovulmalar geldi Erdoğan kötü oldu.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap