SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Erdoğan'ı beğenmeyen MHP'liler, Bahçeli'yi beğenmeyen AK Partililer anketi!

Erdoğan'ı beğenmeyen MHP'liler, Bahçeli'yi beğenmeyen AK Partililer anketi!

27 November 2020 Friday - 22:08

MetroPoll Araştırma Şirketi, Ekim ayı beğeni anketini yayınladı. Ankete göre MHP'lilerin 13,7'si Erdoğan'ı, AK Partililerin de 19,8'i Bahçeli'yi beğenmediğini belirtti.

MetroPoll'ün beğeni anketinde MHP'lilerin yüzde 83,9'u AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı beğenirken, yüzde 13,7'si "beğenmiyorum" dedi.

AK Parti'ye oy veren seçmenlerin ise yüzde 76,4'ü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi beğendiğini ifade ederken, yüzde 19,8'i beğenmediğini ifade etti.

Seçmenlerin iki lidere bakışı ile AK Partili seçmenlerin Devlet Bahçeli'ye, MHP'li seçmenlerin Recep Tayyip Erdoğan'a bakışı şöye:

ERDOĞAN'IN BEĞENİ ORANI

BAHÇELİ'Yİ BEĞENİ ORANI

Beğendim
0
Sevdim
2
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kayhan
1 ay önce
bu anketi yapani acaba seviyorlarmi.....ya arkadas hastamisiniz nesiniz ya.....adam gibi isinize bakin ya....seviyor sevmiyor bu oldu ancak kücükken biz yonca yapraklari vardi onlari koparirdik seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor.......isiniz yokmu sizin ya...
Doğru söz
1 ay önce
Buradaki bazı yorumlar bazılarının okuduğunu anlamadığını gösteriyor. Ama sanki benzer akla sahipler. Bence onların küçücük beyinleri birterlerde ezber cümlekerle işleniyor. Yoksa zeka seviyelerinden Cumhuriyeti okuma olasılığı olmayan bu cahiller aynı nakaratları söyleyemezdi.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap