SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Erdoğan'dan CHP'ye: ''Çirkinlikleriyle baş başa bırakıyoruz''

Erdoğan'dan CHP'ye: ''Çirkinlikleriyle baş başa bırakıyoruz''

20 Ocak 2021 Çarşamba - 14:30

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'ye sert sözlerle yüklenerek "Yalanlarını, iftiralarını ortaya sürerken asıl gündemimizden asla kopmayacağız. Bunları kendi çirkinlikleriyle baş başa bırakıyoruz." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Sakarya – Yalova – Kırklareli – Edirne - Çanakkale İl Kongrelerine canlı bağlantı ile katılıyor.

"Yalanlarını, iftiralarını ortaya sürerken asıl gündemimizden asla kopmayacağız." diyen Erdoğan, "Kendi partileri içindeki taciz, tecavüz, hırsızlık, ahlâksızlık skandallarıyla yüzleşmeyenlere milletimiz ilk seçimde ağır bir ders vereceğini Cumhur İttifakı olarak bugünden görüyoruz. Bunları kendi çirkinlikleriyle baş başa bırakıyoruz." ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

"BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE'NİN İNŞASINI SÜRDÜRÜYORUZ"

"Hamdolsun milletimiz girdiğimiz her zorlu mücadelede yanımızda olup bize destek ve cesaret verip vefasını gösterdi.

AK Parti'nin her kademesinde görev alan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bundan sonraki il kongrelerimizde de görev değişiklikleri mutlaka olacaktır.

Davası hak olanın yardımcısı haktır. Hak olan davada zafer de muhakkaktır. Bu anlayışla bu kutlu çatı altında görev yapmış her kardeşime şükranlarımı sunuyorum. Tüm teşkilatlarımızda görev alan kardeşlerimize teşekkür ediyorum.

Yılın 365 günü kesintisiz şekilde çalışarak AK Parti'nin milletimizin hayallerine layık şekilde faaliyet göstermesini sağlayacağız.

Türkiye'nin eski kriz, baskı ve sefalet günlerine döndürmeye çalışanlara meydanı asla bırakmayacağız.

Türkiye bu günlere kolay gelmedi. 1000 yıldır üzerinde yaşadığımız bu topraklarda elde ettiğimiz her kazanımın gerisinde milyonların emeği ve azmi, milyonların kanı vardır.

1000 yıl geçse de bize bu vatanı yakıştıramayanlar çok görenler olduğunu biliyoruz.

Türkiye'yi demokrasi ve ekonomide görmemek için gözlerini kapatanları, kulaklarını tıkayanları, kalplerini karartanları da biliyoruz.

AK Parti'nin bugün Türkiye'nin 81 vilayetinde, 1389 belediyesinin, 42 bin mahalle ve köyünün istisnasız her karışında yatırımlarının olduğu gerçeği örtmeye çalışanları da biliyoruz.

Büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasını sürdürüyoruz.

Yıllarca iktidarı sandıkta değil de perde gerisinde yazılan senaryolarda, kendilerine biçilen rollerle elde etmeye çalışanların milli irade düşmanlığı işte budur.

Demokrasinin kurallarıyla alamadıkları yetkinin, eskiden olduğu gibi gaspla kendisine teminini bekleyenler hiç kusura bakmasınlar, daha çok beklerler.

Şu dönemde sadece salgınla mücadele etmekle kalmıyor, Türkiye'yi küresel, siyasi ve ekonomik sistemin en üstüne çıkarmanın hazırlıklarını yapıyoruz.

"BUNLARI KENDİ ÇİRKİNLİKLERİYLE BAŞ BAŞA BIRAKIYORUZ"

Bizimle rekabet edecek birileri varsa onlarla her türlü yarışmaya hazırız.

Anlamsız polemiklerle ülkenin vaktini, milletin enerjisini heba edenlere elbette eyvallahımız olmayacaktır.

Yalanlarını, iftiralarını ortaya sürerken asıl gündemimizden asla kopmayacağız.

Kendi partileri içindeki taciz, tecavüz, hırsızlık, ahlâksızlık skandallarıyla yüzleşmeyenlere milletimiz ilk seçimde ağır bir ders vereceğini Cumhur İttifakı olarak bugünden görüyoruz.

Bunları kendi çirkinlikleriyle baş başa bırakıyoruz.

"BİRLİKTE YAZACAK DAHA ÇOK BAŞARI HİKAYELERİMİZ VAR"

Biz Türkiye'nin kalkınması için yeni başlangıçların heyecanlarını yaşamaya devam edeceğiz.

29 Mart 2009'da işimiz hizmet gücümüz millet demiştik. 12 Haziran 2011'de istikrar sürsün Türkiye büyüsün hedef 2023 demiştik. 7 Haziran 2015'te 'Onlar konuşur AK Parti yapar' demiştik. 1 Kasım 2015'te 'Sen ben yok, Türkiye var' demiştik. 24 Haziran 2018'de 'Vakit Türkiye vakti' demiştik.

İnşallah 2023 seçimlerinde milletimizin karşısına çok daha büyük bir vizyon ve heyecanla çıkacağız. Çünkü biz Cumhur İttifakıyız. Çünkü biz AK Partiyiz. Çünkü biz milletin bağrından çıkmış bir hareketiz. İnşallah milletimizle birlikte yazacak daha çok başarı hikayelerimiz var. Bu süreçte daha fazla gayret ve çok daha fedakarlık bekliyorum."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

ALİ
1 ay önce
ÇOK DOĞRU BİLDİNİZ CHP HDP BERABER YIKIM SİĞORTASI
Bülent demir
1 ay önce
Çirkinlik çirkeflik camur iftira hakaret partisi akparti
Arsin
1 ay önce
CHP diyor başka birşey bilmiyor,CHP Türkiyemin Sikortası,siz ise yıkımı
calik
1 ay önce
Cirkinlikleriyle bas basa biraktigi kisilere ettigi binlerce hakaretlerden bazilari. Ismet inonù'ye Hitler benzetmesi yapti. Ecevit'e "zavalli, yasli, kirilip dokùlmeye baslamis,olùmùn ertelenmesi hayatin yasandigi anlamina gelmez" dedi C.B Demitel'e otur da bey zannetsinler, ayakta duramiyor,çete kardesligi yapiyor".... Tbmm baskani Cindoruk'a ulan kendine gel terbiyesiz, beyni sulanmis,be ahmak "dedi.....CHP Baskanina cibiliyetz,yùz karasiFeto masasi.. Devlet Bahçeli'ye"vampir, irkçi ve saymakla bitmez hakaret içeren kelimeler kullandi.
Farozlu
1 ay önce
İflah olmaz bunlar,siyasi islam zaten dünyanın bir numaralı sorunu,dolaysıyla bunları Allah yola getirsin"

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap