SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Erbakan'ın Erdoğan için vasiyeti neydi? AK Parti’nin kurucu ismi canlı yayında açıkladı

Erbakan'ın Erdoğan için vasiyeti neydi? AK Parti’nin kurucu ismi canlı yayında açıkladı

14 January 2021 Thursday - 10:59

AK Parti'nin kurucu isimlerinden olan eski Başbakan Yardımcısı ve Maliye eski Bakanı Abdüllatif Şener, Halk TV'de Şirin Payzın ile 'Sözüm Var' programında, "Necmettin Erbakan'ın vasiyetidir" dedi ve Milli Görüş'ün eski lideri Erbakan'ın kendisine "Erdoğan'ı iktidardan uzaklaştırın" dediğini öne sürdü.

Abdüllatif Şener, Necmettin Erbakan ile son görüşmesini anlattı, Şener, Erbakan'ın kendisine "Abdüllatif, Erdoğan'ın politikalarıyla bu memleket karanlığa gidiyor. Onun için ne yapın yapın bunları iktidardan uzaklaştırın" dediğini iddia etti.

Eski Başbakan Yardımcısı ve Maliye eski Bakanı Abdüllatif Şener, Halk TV'de Şirin Payzın ile 'Sözüm Var' programına katıldı.

Burada çok çarpıcı açıklamalar yapan Şener "Erbakan vefatından kısa bir süre önce beni aradı. Bana "Abdüllatif, Erdoğan'ın politikalarıyla bu memleket karanlığa gidiyor. Onun için ne yapın yapın bunları iktidardan uzaklaştırın" dedi" sözleriyle gündeme oturdu.

Beğendim
2
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Yusuf
9 gün önce
Sağlığında sayın Erbakan yerden yere vuranlar ne olduda vasiyetine sarılmaya başladılar bu kadar iki yüzlü olmayın adamın partisini kapatmak için olmadık yalan iftira uyduranlar şimdi onu yere göğe sığdıramiyorlar bu kadar iki yüzlülük kancıklık çok değilmi ayıptır milleti enayi yerine koymayın
Hüseyin
9 gün önce
Saddamın ipini Tarık Aziz çekti Aynısını latif Erdoğana yapacaktı Erdoğan uyandı latifi kapıdışarı etti Akp de kurtuldu ülkemde
Trabzonspor lu
9 gün önce
Yorumları şöyle bir baktım.Hakikaten kapak gibi yorumlar var..CUUUKKKK diye oturtmuşsunuz.Elinize sağlık... Helal olsun size... Karadeniz gazetesi sizde boş işlerle uğraşıpta okurlarınızı boşa yormayın....
Akyol
9 gün önce
Hadi oradan yalancı pzvnk
Bayburtlu
10 gün önce
Abdüllatif , hoca ölmeden önce söyleyemezdin, her halde, niye hocaya vefalısın, tabiki sözde, Eğer senin dediğin gibi olsa, Sn KUTAN, Sn ASİLTÜRK v.b kabul dahi etmezlerdi. Onun için boşa nefes tüketme , yalakalık yaptığın bu yapı senin aasla kabul etmezler
Osman Bilgili 28
10 gün önce
Lütfen rahmetli hicamizi artik aģziniza almayin.Hayattayken onu satanlar, susun lütfen susun.Kullanmayin rahmetlinin adini, siyasetiniz sizin olsun.Sizleride çok iyi taniyoruz!!!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap