SON DAKİKA

Haber > Ekrem İmamoğlu makam odasının kapılarını Karadeniz'e açtı

Ekrem İmamoğlu makam odasının kapılarını Karadeniz'e açtı

03 Mayıs 2019 Cuma - 10:08

İmamoğlu; 'Hemşerilerim bana güç vermiştir'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, makamının kapılarını Karadeniz Gazetesi’ne açtı.. Trabzonlu hemşerileri ve tüm bölgeyi selamlayan İmamoğlu, “Karadeniz bana hep güç vermiştir” dedi, önemli mesajlar verdi.

Karadeniz Gazetesi Genel Yayın Müdürü Asım Kemal Güner, beraberindeki Karadeniz Gazetesi Başkan Danışmanı Ahmet Firidin ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Trabzonlu hemşerimiz, Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan İmamoğlu, Karadeniz Gazetesi’ne teşekkür ederek, “Karadeniz, üstlendiği misyon ülkemiz ve Karadeniz bölgesi için çok önemlidir. Güzel memleketim Trabzon’a ve tüm bölgeye sizlerin aracılığıyla selam gönderiyorum. Hemşerilerimin desteklerini her zaman yanımızda hissettim. Trabzon benim için özel ve önemli bir şehirdir. Bundan sonra İstanbul için el ele vereceğiz” diye konutu.

UNUTULMAZ DESTEK

İstanbul’da bir çok kesimden destek aldığını ifade eden Başkan İmamoğlu, “İstanbul’da hemşerilerim başta olmak üzere bana her kesimden destek yağdı. Bu benim için büyük bir kazanım olduğunu düşünüyorum. Özellikle doğduğum toprakların insanları, Trabzonlu evlatlarını yalnız bırakmadı. Bu bana ayrı bir güç vermiştir. Destekleri unutulmaz… Şimdi çalışma zamanı” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

550

Serdar

1 ay önce

Trabzonspor forması giy, iki horon vur, ondan sonra bizim Trabzonlular da sana oy versin sonra git kritik bilgileri yedekle (maksat neyse). Kirli ittifakınız bitecek. İstanbul yine halkın ve garibanların olacak.

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap