SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Devlet Bahçeli: Atatürk'e hakaret vatan hainliğidir

Devlet Bahçeli: Atatürk'e hakaret vatan hainliğidir

27 July 2020 Monday - 19:40

MHP Lideri, Atatürk'e bu topraklarda lanet okuyacak bir hayasızın henüz dünyaya gelmediğini söyledi.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

ATATÜRK'E HAKARET VATAN HAİNLİĞİDİR

Bahçeli, yaptığı açıklamada, "Atatürk'e hakaret ve hıyanet, vatan hainliğidir.' dedi.

ALİ ERBAŞ'IN SÖZLERİ

Diyanet İşleri Başkanı'nın sözlerini Atatürk'e lanet olarak şeklinde tavzih ve tevil edenler bu ülkeye en büyük kötülük yapan sorumsuzlardır.

Türkiye Cumhuriyeti'nin banisi, İstiklal mücadelemizin lideri Atatürk'e, bu topraklarda lanet okuyacak bir hayasız ve hamiyetsiz henüz doğmadı.

HİLAFET TARTIŞMALARINI KIZIŞTIRANLAR...

Hilafet tartışmalarını kızıştıranlar Türkiye'ye bühtan içindedir. Yeniden hilafet demek yeni bir cepheleşme, önü arkası kestirilemeyen iç kargaşa demek." ifadelerini kullandı.

YUNANİSTAN'DA TÜRK BAYRAĞININ YAKILMASI

Bahçeli, açıklamasında Yunanistan'da Türk bayrağının yakılmasına da değinerek "Selanik'te Türk bayrağını alçakça ateşe verecek kadar gözlerini kan ve nefret bürümüş olan Yunan Faşistlerinin sıradan Bizans artıklarından başka bir özellikleri olmadığı da bizim nazarımızda açık bir gerçektir. Yunanistan'ın bu tutumu ne istikrara, ne huzura, ne de barışa hizmettir." dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kaplan
5 ay önce
Atatürke en büyük zararı onu ilah gibi gören ve tapanlar veriyor.Atatürk e ancak saygı duyulur ve yaptığı güzel işler örnek alınır.
Mert
5 ay önce
Sonuç ne, sizi anlamak ne kadar zor sayın bahçeli. Hakaret eden var, ne yaptın bu güne kadar, bundan sonra ne yapacaksın bize bu lazım. Size rahmetli Türkeş'in anılarını okumayı tavsiye ederim, milli duygu, Atatürk sevgisi ne imiş.
Cengiz
6 ay önce
Hey çok yaşa sayın Bahçeli aynen katılıyorum ATATÜRK e dil uzatanin elleri kirilsin
sadettin
6 ay önce
günaydın bahçeli zamanında fesli kadiri görmedinmi
Bize heryer Trabzon
6 ay önce
Sayın devlet bahceli, böyle laflara karnımıız tok bu şarlatanı derhal görevinden aldırın. Bırakın millete dinimizi öğretmeyi biz halk olarak o diyanetin başındaki şarlatana 100 çekeriz.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap