SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Davutoğlu'nun ziyaretinde gerginlik: "Kime konuşuyorsun 10 kişi var"

Davutoğlu'nun ziyaretinde gerginlik: "Kime konuşuyorsun 10 kişi var"

24 Eylül 2021 Cuma - 11:28

Davutoğlu'nun Sivas ziyaretinde bir kişi "Kime konuşuyorsun 10 kişi var" diye bağırınca gergin anlar yaşandı. Tepki gösterenler emniyet güçleri tarafından bölgeden uzaklaştırıldı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sivas'ta partisinin il başkanlığı binası açılışına katıldı. Davutoğlu, partisinin il binasının açılışında partililere seslenerek ülkede yoksulluğun olduğunu belirterek, dünyada en yüksek faiz oranlarının Türkiye'de olduğunu söyledi.

İktidara geldiklerinde ötekileştirmeden birleştirici bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini belirten Davutoğlu, "Biz vatana millete sahip çıkmaya, yetimin hakkını yedirmemeye geliyoruz. Ne yeriz ne de yediririz. Milleti birleştirecek bir güç lazım. Biz bu vatanın bütün evlatlarını birbirine kardeş yapmaya geliyoruz. Kimseye öfkemiz yok. İktidara dahi öfkemiz yok. Şahsi bir kin, hesap peşinde değiliz. Şahsi bir menfaat peşinde de değiliz" açıklamasında bulundu.

DAVUTOĞLU KONUŞURKEN GERGİN ANLAR YAŞANDI

Ahmet Davutoğlu'nun yoksullukla ilgili sözlerine, açılışa katılan gruptan bir kişi, "Fakir para alıyor, yatana para veriyor. Ne yoksulluğu? Sen davanı neden bıraktın? Neden partiyi bıraktın?" diye bağırarak tepki gösterdi. Davutoğlu bu tepkiye "Dava, bizim başımızın tacıdır" dedi.

Meydanda bulunan başka bir kişi ise "Kime konuşuyorsun 10 kişi var" diye bağırınca gergin anlar yaşandı. Tepki gösterenler emniyet güçleri tarafından bölgeden uzaklaştırıldı. Konuşmanın ardından Davutoğlu, partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi.

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Doğru söz
27 gün önce
En azından 10 KİŞİ var. Tüm AKP 1 kişi. Yani o konuşurken karşısında kimse yok. Çünkü karşıdında ADAM yok.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap