SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Davutoğlu'nun Erdoğan'a Merkez Bankası tepkisi: Cehaletinize çözüm yok

Davutoğlu'nun Erdoğan'a Merkez Bankası tepkisi: Cehaletinize çözüm yok

14 Ekim 2021 Perşembe - 10:27

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Merkez Bankası'ndaki görevden almalarla ilgili tepki gösterdi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Merkez Bankası'nın iki başkan yardımcısının görevden alınmasıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tepki gösterdi.

Gece yarısı Merkez Bankası'ndaki görevden almalarla ilgili açıklamada bulunan Davutoğlu, Twitter'dan şu tepkiyi gösterdi:

"Beş ay önce atadığınız Merkez Bankası Başkan yardımcısını değiştirmenin cehaletinize çözüm mü olacağını zannediyorsunuz?

Faiz, kur ve enflasyon arasındaki ilişkiyi bilememenizin bedelini millet mi ödeyecek ? Yeter artık! Milletin geleceğini karartmayın!"

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Doğru söz
2 gün önce
RTE, Kılıçdaroģlunun dediği gibi hastadır. Cahil insanlarda olan kompleks var onda. Nedir o? Bilmediği ve başarısız olduğu konularda herkese inat gerceklerin zıttını söyleme hastalığı. Dünyada tek, faiz neden enflasyon sonuçtur diyen insan hasta değil de nedir? Eeee be adam öyle ise senin sebep sonuç ilişkisi mantığınla faizi -50 yap milletin alım gücü 50% artsın. aklın kesmiyor mu?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap