SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Davutoğlu: Terör Ankara'da, failler nerede?

Davutoğlu: Terör Ankara'da, failler nerede?

16 Ocak 2021 Cumartesi - 17:11

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, dün saldırıya uğrayan Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın ameliyatının başarıyla sonuçlandığını açıkladı. Davutoğlu, ''24 saat geçti silahlı-sopalı saldırganlar nerede? Azmettirenler nerede? Terör Ankara'da, failler nerede?'' dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda cuma namazına gitmek isterken dün Ankara'da evinin önünde sopalı ve silahlı saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın son durumuna ilişkin açıklamada bulundu.

“FAİLLER BULUNANA KADAR SORACAĞIM”

Davutoğlu'nun açıklaması şöyle:

“Başkent’in göbeğinde siyasi terör saldırısına uğrayan kardeşim Selçuk Özdağ’ın ameliyatı şükür başarıyla sonuçlandı. 24 saat geçti silahlı-sopalı saldırganlar nerede? Azmettirenler nerede? Failler bulunup ortaya çıkarılana kadar soracağım: Terör Ankara’da, failler nerede?”

“GELDİĞİMİZ NOKTA BU MU?”

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi, Yavuz Değirmenci ise Selçuk Özdağ'ın ameliyat sonrası görüntülerini paylaşarak, “Mesele Selçuk Özdağ değildir. O zaten feleğin çemberinden geçmiş, idamlardan dönmüş korkusuz bir insan. Mesele, biz 21. yüzyılda çocuklarımıza dünyanın süper liginde rekabet eden bir hukuk devleti yerine bir mafya düzeni mi miras bırakacağız? Geldiğiniz nokta bu mu?” diye sordu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kayhan
1 ay önce
senin o adamini CHP LILER DÖVDÜ serefsiz adam.....uyanmakta gec kaldin...
kayhan
1 ay önce
senin o adamini CHP LILER DÖVDÜ serefsiz adam.....uyanmakta gec kaldin...
kayhan
1 ay önce
senin o adamini CHP LILER DÖVDÜ serefsiz adam.....uyanmakta gec kaldin...
kayhan
1 ay önce
sende onlardansin ahmet davutoglu kurtardim zanetme sen gözlüklerine sokayim senin ibne göt veren adam olum hayinsiniz hepiniz vatan düsmanlari sizleri varya ipe asmak lazim...senin gibilerden hancak böyle kurtulur türkiye
K.Atamer
1 ay önce
Emir verdiğiniz ve gizlediğiniz yerlerden sizin çıkarabileceğinizi zaten sizin gibi herkes biliyor.Yemiyor bu ucuz polisiye enttikalarınız.Fetönün çapraz ateşleri, sizi gidi sizi.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap