SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Davutoğlu: ''Hangi şartta ve hangi zeminde olursa olsun her zaman erken seçime hazırız''

Davutoğlu: ''Hangi şartta ve hangi zeminde olursa olsun her zaman erken seçime hazırız''

24 August 2020 Monday - 14:54

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, ''Hangi şartta ve hangi zeminde olursa olsun her zaman erken seçime hazırız'' dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısında‘erken seçim’ iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Davutoğlu partisinin seçime hazır olduğunu belirterek "Önümüzdeki döneme bakarsak erken seçim tartışmaları gündemde. Biraz da bizim kongrelerimizi hızlandırmamız büyük kongreye gitmemizin doğal olarak hızlı bir süreç içerisinde seyretmesinin sebebi de budur ve doğrudur" dedi.

Sözcü'de yer alan habere göre, "Hangi şartta ve hangi zeminde olursa olsun her zaman erken seçime hazırız” diyen Davutoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

Önümüzdeki döneme bakarsak erken seçim tartışmaları gündemde. Biraz da bizim kongrelerimizi hızlandırmamız büyük kongreye gitmemizin doğal olarak hızlı bir süreç içerisinde seyretmesinin sebebi de budur ve doğrudur.

Şunu hep söylüyoruz, size de ben güveniyorum. Ben İl başkanlarıma güvendiğim için bugün bir daha söylüyorum, bu il başkanları kadrosu bütün eksik illeri de tamamlayarak inşallah 41 ilde kongrelerini en kısa sürede 15-20 gün içerisinde yapacak.

İnşallah 81 ilde örgütlenecek ve büyük kongreyi yaparak daha önce parti kuramaz diyenlere ve şimdi seçime giremez diyenlere şu mesajı sizler vereceksiniz: “Hangi şartta ve hangi zeminde olursa olsun her zaman erken seçime hazırız ve erken seçimin belirleyici partisi Gelecek Partisi olacaktır."

Sözcü

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

emre
3 ay önce
İlim adamı sayın DAVUTOĞLU, 40 sente muhtaç olan Türk Ekonomisi 18 yıldır nasıl kaynak bulduğunu kitaplık çapta yazmalı ki, gelecek nesiller okunacak ve yapılan çalışmaları öğrenecek bir kitap olsun. İnsan ölür,insanlık kalır..İlim ve insan sevgisi mezarlıkta devam eden güzelliklerin en güzelleridir.
yunus
3 ay önce
Türkiye'nin seçime ihtiyacı yok.Birlik ve bütünlüğe ihtiyacı var. Muhalefet PKK ile yapılan mücadeleleri görmeli...Libya ile yapılan çalışmaları okumali..Yunanistan eksenli sorunların temelinde Türkiye'nin güç ve kuvvet kazanması...Nükleer enerji ile elektrik üretilmesi, Savunma füzeleri, İHA geliştirilmesi,çalışmaları görmeli... Sayın DAVUTOĞLU, ilim,fen ve teknolojinin peşinden koşmalı..İlim Çin'de olsa gidip alınız.
Cengiz
3 ay önce
Her yıl seçim olsa uçacakmiyiz fazla hırs yapma davukogli seni öne kimin sürdüğünü söylesene kel görüneçek rahat ol
K.Atamer
3 ay önce
Ülke ne derdinde sen ne dersindesin.Faydasız favori.Yani mikro fayda.
salih
3 ay önce
tutmayın küçük enişteyi
61
3 ay önce
sen siyasi hıncını almak uğruna bu ülkeye resmen tuzak kuruyorsun bu zor dönemde . aklın sıra muhatap alınmak istiyorsun ancak seni kimse kale almıyor. Karadeniz gazetesi bu küçük hainleri gündeme aklınız sıra taşıyorsunuz ama nafile boşuna uğraşmayın yemezler.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap