SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023'te tekrar kazanacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023'te tekrar kazanacağız

13 January 2021 Wednesday - 14:23

Cumhur İttifakı'nın güçlenerek yoluna devam edeceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “2023 yılında tekrar kazanacağız. Hem Cumhurbaşkanlığını hem de TBMM’nin çoğunluğunu alacağız.” dedi.

AK Parti 7. Olağan Kırşehir-Kırıkkale-Yozgat ve Sivas İl Kongrelerine canlı bağlantı yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2023 hedeflerine yönelik çok net konuştu.

Hem Cumhurbaşkanlığı hem de Meclis'in çoğunluğunu alacaklarını dile getiren Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın da güçlenerek yoluna devam edeceğini yineledi.

"EZİCİ BİR ÇOĞUNLUKLA CUMHURBAŞKANLIĞI VE MECLİS'İ ALACAĞIZ"

Erdoğan, "Biz milletin kurduğu ve bugüne milletin getirdiği bir partiyiz. Gücümüzü ve ilhamımızı milletten alırız. 2023'te de her mecliste ezici bir çoğunlukla devam edeceğiz. Cumhurbaşkanlığı seçimini de yeniden kazanacağız. Biz hep yüzü geleceğe dönük bir parti olduk, bu şekilde devam edeceğiz. Cumhur İttifakı güçlenerek yoluna devam edecek." dedi.

"AK PARTİ KENDİNİ YENİLEME KAPASİTESİ EN YÜKSEK OLAN PARTİDİR"

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şu şekilde:

"Hedefimiz şubat ayının son günlerinde planladığımız İzmir, Ankara ve İstanbul kongreleri ile birlikte bu süreci tamamlamaktır.

Üye sayımızı salgın şartlarına rağmen geçtiğimiz yıl bir milyon artırmamız milletimizin partimize sahip çıktığını gösteriyor.

AK Parti kendini yenileme kapasitesi en yüksek olan partidir.

"BİZİ KURULAN TUZAKLAR YORMUYOR"

Gönlünü kazanmak için kapısını çalmadığımız derdini dinlemediğimiz bir kişi varsa bu bizim eksiğimizdir.

‘Bizi dostun attığı gül yareler’ diye bir söz vardır. Bizi kurulan tuzaklar yormuyor.

Bizi asıl yoran bu ülkenin selameti için omuz omuza hareket etmemiz gerekenlerin tavırlarıdır.”

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Kazım
10 gün önce
Bırak kazanmayı toplam oyunuz yüzde 30 bulursa duat et. İlk seçimde bir daha dönmemek üzere elvada. Ülkenin ekonomik durumu kurtuluş savaşı yılları gibi.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap