SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Çok konuşulacak iddia! Bahçeli'nin yerine kim gelecek?

Çok konuşulacak iddia! Bahçeli'nin yerine kim gelecek?

28 Ocak 2021 Perşembe - 11:31

Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu, Bolu Jandarma İl Komutanı Ömer Ersever'in Ülkü Ocakları'nı ziyaretinin ardından çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Uğuroğlu, İçişleri Bakanı Soylu'nun, MHP lideri Bahçeli'nin koltuğuna aday olduğunu söyledi.

Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu,  Bolu Jandarma İl Komutanı Ömer Ersever'in Ülkü Ocakları'nı ziyaretinin, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun önemli siyasi mesajlarını içerdiğini savundu. Uğuroğlu, "Soylu Devlet Bahçeli'nin koltuğuna adaydır. MHP Genel Başkanı olmak için Ülkü Ocaklarını yanına çekmek istemektedir. Özdağ'a, Hatipoğlu'na ve bana yapılan alçakça saldırıları desteklemektedir." iddiasında bulundu. 

Uğuroğlu yazısında, "Cumhuriyet Gazetesinde yer alan bu ziyaret haber üzerine Ersever arayarak, demiş ki; 'Anlık olarak gelişen bu dernek ziyaretinin tamamen insani gerekçeyle icabet edilen bir ziyaret olduğunu kamuoyumuzun bilgilerine sunarım.' Önce şunu söyleyeyim. 23 - 24 Ocak tarihlerinde 'Hafta sonu Sokağa Çıkma Yasağı' var. Bu yasağı uygulayacak ve ihlallerde ceza uygulayacak kişi İl Jandarma Alay komutanı Albay Ömer Ersever'dir. Bu yasağı delmesi görev suçudur. 'Sokağa Çıkma Yasağı' var ki tüm iş yeri dükkânlar kapalıdır. Ersever dernek başkanı İsmail Akgül'e "Anlık" dediği bu ziyarette takdim ettiği 'şil'i nereden nasıl temin edip takdim etmiştir?" ifadesini kullandı. 

Yazının tamamı için tıklayınız

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

duman
1 ay önce
BAHÇELİ'nin yerine niras bıraktığı ilim gelecek.İlim nedir? Evrensel doğruları,güzelleri ve iyileri bize tanıtan aziz vasıtanın adı. Muhalefettekiler neyi bırakacak. Kapitalizm,sosyalizm,komünizm....daha neler ve neler....Bu gerçekleri hiçbilmeyen muhalefet...
kayhan
1 ay önce
Alaatin cakici gelcek biz onu istiyoruz...
Zenga Paolo
1 ay önce
bohçalının yerine bohçacı gelecekmiş..türkiye için
Ahmet
1 ay önce
Hele bir gitsinde kim gelirse gelsin, partinin kimyasını bozdu.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap