SON DAKİKA

Haber > Siyaset > CHP'den milli güvenlik uyarısı! Suriyeliler geri gönderilsin

CHP'den milli güvenlik uyarısı! Suriyeliler geri gönderilsin

26 Temmuz 2021 Pazartesi - 13:54

CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, Türkiye'ye yönlenen hem Suriyeli hem de Afgan sığınmacıların Türkiye için artık hem iç güvenlik hem de milli güvenlik sorunu haline gelmeye başladığını söyledi.

Türkiye'de Suriyelilerin ardından başlayan Afgan sığınmacı akınına ilişkin kamuoyundaki tartışmalar devam ederken kritik bir uyarı da CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici'den geldi.

Kesici kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımdasığınmacıların Türkiye için hem iç güvenlik hem de milli güvenlik sorunu olmaya başladığını belirterek "Sığınmacı, göçmen, mülteci ne denilirse denilsin, hem Suriyeli hem Afganlı sığınmacılar artık iç güvenlik ve milli güvenlik sorunu haline gelmek üzeredir. Yeni gelişler mutlaka durdurulmalıdır. Yeterince kalmış olanlar ülkelerine gönderilmelidir. Başka bir yol yöntem de yoktur." dedi.

 

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Osman
1 ay önce
Bence Arapların 7den 70mişe hepsi ülkemden çıkarılmalı.Saltanat sürüyorlar biz açız.Ama onlar Muhacir olurmu geri göndermek.......
Erdo
1 ay önce
En büyük milli güvenlik meselesi, hdp, pkk ile kurduğunuz ittifaktır.
adilhan
1 ay önce
tarihin en büyük hatası olabilir bu ensar durumu,derhal avrupaya gönderilebilirler bırakın orda ekonomi daha güçlü geleceklerini niye karartıyosunuz, merkel orda baksın anlaşılır sey değil ülkede bu kadar sıgınmacı kabul edilemez geri göndermek yerine avrupa kapıları bulgaristanda dahil derhal açılmalı, arkadan daha fazlası gelir diye düşünme nerden gelecek zaten 7 milyon insan olmuş niye avrupa yerine biz ekonomik dara düşüyourz,

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap