SON DAKİKA

Haber > Siyaset > CHP Devlet Bahçeli'yi kızdıracak görüntüleri ortaya çıkardı

CHP Devlet Bahçeli'yi kızdıracak görüntüleri ortaya çıkardı

16 October 2020 Friday - 21:11

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu MHP lideri Devlet Bahçeli'ye yanıt verdi. Kılıçdaroğlu Iraklı ve Suriyeli Türkmenler'e kendilerinin yardım yaptığını belirtti. Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan da o görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) düzenlenen grup toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisine yönelik milliyetçilik eleştirisine sert yanıt verdi. 

Kılıçdaroğlu, "Sayın Bahçeli bilsin. Iraklı Türkmenlere kim yardım yaptı, biliyor musunuz? Biz yaptık. Ama bunun reklamını yapmadık. Suriye'deki Türkmenlere Mustafa Kemal'in Arapça Nutuk'unu gönderen biziz. Sen ne diyorsun kardeşim? Bizim işimiz reklam değil." ifadelerini kullandı. 

Günboyu'nun haberine göre CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan bugün de sosyal medya hesabından yardımlara ilişkin videoyu paylaşarak, "Saray iktidarının bekçiliğine soyunanlar bize bu konuda ders veremezler" dedi. 

Özkan şu ifadelerle videoyu paylaştı: 

"İşte görüntüleriyle gerçekler... Iraklı Türkmenlere de Suriyeli Türkmenlere de biz yardım yaptık. TIR'lar dolusu hem de. Saray iktidarının bekçiliğine soyunanlar bize bu konuda ders veremezler." 

İŞTE O VİDEO: 

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

güldalı
2 ay önce
İnsanlığa yapılan yardımlar,parti değerlerinin üstündedir.Çünkü partiler gider,insanlık kalır..Yapılan güzel yardımlar,iyi insanların solmayan yıldızlarıdır. İnsanlığa tuz tanesi kadar katkı sağlayanlar hak ve hakikatte dünyanın en güzel insanlarıdır. Dünya insanlığına selam olsun...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap