SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na bir mektup daha: Sende beni öldürtecek yürek var mı Bay Kemal

Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na bir mektup daha: Sende beni öldürtecek yürek var mı Bay Kemal

27 November 2020 Friday - 17:59

Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik tehdit ve hakaret içeren bir mektup daha yayınladı. Çakıcı, ''Boş konuşacağına sende beni öldürtecek yürek var mı Bay Kemal'' ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na iki kez hakaret ve tehditte bulunan organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı bir kez daha mektup yazdı. 

Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na yazdığı üçüncü mektupta şunları yazdı:

"FOX TV'de Sayın Kılıçdaroğlu Şahsım ile ilgili yine birşeyler zırvalamış. Bu Ülkede doğrudan konuşanın kendisi olduğunu bu sebeple hedef alındığını söylüyor, Evet Konuşuyor ama Bölücülerin ağzıyla konuşuyor.  Mafya bozuntusu 5 Paralık adam.

PKK'ya, silahlı terör örgütlerine, Batıya ve üst akıla hizmet eden Kemal Kiliçdaroğlu, Bu Millet Senin Kaç Paralık adam olduğunu zeten biliyor. Sen bunu biliyormusun ? Devleti ağzına alıyorsun, iktidar olmaya talipsin. Neden sürekli olarak PKK, silahlı terör örgütlerini ve fetöcüleri savunuyorsun?

Ülkeni niye Batılı ülkelere ve ABD' ne şikayet ediyorsun. Adamlik parayla ölçülmez. Bu millet herşeyi biliyor. Sana daha evvel söyleyeceğimi söyledim. İnsanlara hakaret etme ve küçük görme hakkını kendinde görüyorsun. Birisi sana konuştuğu zaman ona buna neden pislik atıyorsun. Bir sürü işbirliği yaptığın terör örgütleri var, Boş konuşacağına sende beni öldürtecek yürek varmı bay Kemal. Bu zorlu süreçte provakatörlük yapacağına Devleti yönetenleri rahat bırak. Sende akıl olsa kendini bu kadar küçültmezsin, ama devlet düşmanlarıyla iş birliği yapan kişide akıl ne gezer.

Zaten kardeşin bile söylüyor "AKLİ SAĞLIK SORUNLARI VAR" diye. Dengesiz konuşmalarınla sürekli Devlete zarar vermektesin. Git kendini tedavi ettir. Allah'a iman etmişsen Allah seni islah etsin."

Beğendim
3
Sevdim
3
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

analiz
1 ay önce
getir altına imzamı atayım.amacı gündem degiştirmek bay kemalın ama yemiyor ..
kayhan
1 ay önce
sayin kilicdaroglu senin baya kasintin var beli ama zamani gelince baba seni kasir merak etme adi adam sen gitin yoldan baba geri geliyordu biliyorsun dimi sayin kemallll....partinin basinda durmakla olmuyor bu isler bence sen arkani kolla....
Doğru söz
1 ay önce
Beyinsizler, dinsizler veya ruh hastaları öldürür, öldürtür veya bu mealde tehdit eder... 1. Dinsizler. 2. Beyinsizler. 3. Ruh hadtaları. Çakıcı sen üçünü de kapsıyorsun. Sana destek olanlar da.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap