SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Bomba iddia! Eski Bakan Berat Albayrak'tan kötü haber!

Bomba iddia! Eski Bakan Berat Albayrak'tan kötü haber!

19 Ağustos 2021 Perşembe - 13:24

Hazine ve Maliye Eski Bakanı Berat Albayrak hakkındaki yeni bir iddia ile yeniden gündemde. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Albayrak'ın hastalığa yakanlandığı iddia edildi

Ekonomi yönetimin başında olduğu dönemde yaptığı açıklamalar ve izlediği politikalarla gündemden düşmeyen ve istifa etme şekliyle olay olan Hazine ve Maliye Eski Bakanı Berat Albayrak hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Instagram hesabından istifa metnini paylaşarak uzun bir süre ortadan kaybolan Berat Albayrak’ın koronavirüse yakalandığı iddia edildi.

KRT’de yer alan habere göre, İstanbul’da evinde tedavi ettiği öğrenilen Albayrak’ın durumunun iyi olduğu belirtildi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Esra Albayrak ile evli olan Berat Albayrak, Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan 8 Kasım 2020 tarihinde Instagram hesabından paylaştığı açıklama ile istifa etti.

İstifasının ardından sessizliğe gömülen Berat Albayrak uzunca bir süre ortalıkta görünmedi. İstanbul Üsküdar’da cuma namazında görüntülenen Berat Albayrak, ağustos ayının ilk haftasında da Fatih Süleymaniye’de Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile kuru fasülyeci de görüşmüştü. Kulisleri hareketlendiren görüşmenin fotoğrafını ilk kez milligazete.com.tr kamuoyuna duyurmuştu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Doğru söz
10 ay önce
Günde 20 bin civarında insanımız covit oluyor. 150 kadarı da yaşamını yitiriyor. O kötü haber değil de bir Berat olunca mı kötü? Destur artık...
Osman
10 ay önce
Bana ne berattan veya ağababalarından.Bana fındık fiyatı neden 25 tl ondan habert verin.Maliyeti 30 tl üzeri

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap