SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Bomba iddia: Erdoğan yüzde 70'inin üzerini çizecek

Bomba iddia: Erdoğan yüzde 70'inin üzerini çizecek

14 Ekim 2021 Perşembe - 13:51

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugünkü yazısında çok konuşulacak bir kulis bilgisini paylaştı. Takan, '''Tayyip Erdoğan önümüzdeki seçimde AKP milletvekillerinin yüzde 70’ini tırpanlayacak ve yeniden aday göstermeyecek'' ifadelerini kullandı.

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, bugünkü köşe yazısında ‘AKP koridorlarından kulis notu’ diyerek AK Partili vekillerin iki büyük korku yaşadığını öne sürdü.

“İlkini biliyorsunuz zaten” diyen Takan, devamında şu ifadeleri kullandı: “AKP mebusları arasında konuşulanlara göre ‘Tayyip Erdoğan önümüzdeki seçimde AKP milletvekillerinin yüzde 70’ini tırpanlayacak ve yeniden aday göstermeyecek’…”

Ahmet Takan’ın "'Tercihli oy' ile mebus seçmek ister misiniz?.." başlıklı bugünkü yazısından ilgili bölüm şöyle:

“Son bir kulis notu da AKP koridorlarından verelim:

İktidar mebusları iki büyük korkuyu birlikte yaşıyor… İlkini biliyorsunuz zaten; AKP’nin seçim kaybedeceği… İkincisi ise liste kabusu… AKP mebusları arasında konuşulanlara göre; “Tayyip Erdoğan önümüzdeki seçimde AKP milletvekillerinin yüzde 70’ini tırpanlayacak ve yeniden aday göstermeyecek"

Yazının tamamı için tıklayınız

Beğendim
1
Sevdim
2
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Analiz
2 gün önce
Evet bir çizik var vakalım kime
Ahmet uzun
2 gün önce
Sayımı? Vekilmi,meclismi kim nerede nasıl niçin,boş işler bunlar:YOLCUDUR ABBAS BAĞLASAN DURMAZ.şampiyon Trabzonspor:)
BY ÇOK DOĞRU
dün
İğneden ipliğe hepsinden kurtulman lazım. hepsi derken ,vekil,bakan, bürokrat, başkan müdür hepsinden kurtulup parti yenilenmeli.. yani senin haricinde herpsi yenilenmeli..yenilemelisin..
Hasan
2 gün önce
100 70 vekileri degiceksan neye yarar. Hepsini ve yiyicileri gegistir
Doğru söz
2 gün önce
Tüm emirleri tek adam veriyor. TC Devleti takımı kötü hem de çok kötü gidiyor. Başkan da ha bire değiştiriyor. Değişmeyen tek şey Başkan ve kötü gidiş. Başkan istifa etmiyor. Başkanda hikâye çok, yok sorumlu o , yok sorumlu bu. Yok müdahale var falan filan. Bakalım genel kurul ne yapacak!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap