SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Bir bomba Berat Akbayrak iddiası daha: ''O parti ile görüşüyor''

Bir bomba Berat Akbayrak iddiası daha: ''O parti ile görüşüyor''

27 Şubat 2021 Cumartesi - 12:50

Gazeteci Mustafa Balbay canlı yayında Ankara kulislerinde Berat Albayrak'ın DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile görüştüğü iddiasının konuşulduğunu öne sürdü.

Balbay, “Doğrulanmamış ama Ankara’da kulislerde şunlar da konuşuluyor; Babacan ekibinden insanların Damat’la konuştukları söyleniyor… Damat bu anlamda dışarıda daha mı zararlı olur? O zaman aile içinde de bir durum var, aile içindeki duruma karışamayız tabi ki, o ayrı. Çok öne çıkmış, Enerji Bakanlığı yapmış, Maliye’nin her şeyin teslim edildiği, TÜİK’in yöneticilerinin arkadaşları olduğu bir süreçten sonra bugüne geldik” dedi.

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Erdo
1 ay önce
Leş kargalarına buradan malzeme çıkmaz, kendinize başka iş arayın.
K.ATAMER
1 ay önce
MIŞ MIŞ MIŞ......EEEEE....SONRA
Doğru söz
1 ay önce
Ne kadar rezil bir durumdur ki yandaş medya berbat olan ekonomi, pandemiden kurtuluş, işsizlik, hayat pahalılığı, başkasının kucağında debelenen döviz kurları vs. gibi can alıcı konular yerine komik senaryolarla gündem değişme görevini icra ediyor. Allah sizi bildiği gibi yapsın!
Doğru söz
1 ay önce
Hiç DEVA partisi Albayrağı alır mı? Allah akıl versin. Yeni bir AKP medyası senaryosu. Sanki Albayrak "bulunmaz hint kumaşı" havası yaratma senaryosu.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap