SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Binali Yıldırım'ın serveti Koç ve Sabancı'yı geride bıraktı

Binali Yıldırım'ın serveti Koç ve Sabancı'yı geride bıraktı

15 Haziran 2021 Salı - 14:18

CHP'li eski Milletvekili Hüsnü Bozkurt, AKP’li Binali Yıldırım’ın şirketinin değerinin 26 milyar dolara çıktığını iddia ederek "Eski Başbakan Koç’ları, Sabancı’ları çoktan geçmiş, dünya sıralamasında yani" ifadelerini kullandı.

Hollanda basınında AKP’li Binali Yıldırım 150 milyon dolar değerinde bir şirketinin olduğu iddialarının ardından bir mesaj da CHP'li eski Milletvekili Hüsnü Bozkurt’tan geldi.

Bozkurt, sosyal medya hesabından şirketin değerinin 26 milyar dolara çıktığını iddia ederek "Eski Başbakan Koç’ları, Sabancı’ları çoktan geçmiş, dünya sıralamasında yani" ifadelerini kullandı.

"ESKİ BAŞBAKAN KOÇ’LARI, SABANCI’LARI ÇOKTAN GEÇMİŞ"

Bozkurt, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"Hollanda basını Binali Yıldırım’ın sadece oradaki servetinin 26 Milyar Dolar (221 milyar TL) olduğunu yazdı. Eski Başbakan Koç’ları, Sabancı’ları çoktan geçmiş, dünya sıralamasında yani. Ne Yıldırım’dan bir açıklama var, ne Saray’dan, ne AKP’den! Yer yerinden de oynamadı memlekette."Yeniçağ

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Hacı
3 ay önce
eğer doğruysa eyvah eyvah, siyasetteki kim olursa olsun nüfusunu makamını kullanıp zerre kadar bilerek kul hakkı yediyse yiyorsa Allah çoluk çocuğuyla yemeye nasip etmesin, kul hakkını yediğini bile bile görmezden gelip onları savunanlar Allah sizlere akıl fikir vermiş kullanın lütfen.
Şahın
3 ay önce
Süper bir yorum ağzına sağlık

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap