SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Berat Albayrak, Varlık Fonu'ndan da ayrıldı!

Berat Albayrak, Varlık Fonu'ndan da ayrıldı!

27 November 2020 Friday - 17:15

İletişim Başkanlığı, görevlerinden aflarını talep eden Dr. Berat Albayrak ve Arda Ermut'un Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu üyeliklerinin sona erdiğini açıkladı.

Türkiye Varlık Fonu yönetiminde görev değişimi yaşandı.

İletişim Başkanlığı'ndan konuyla ilgili bir açıklama yapıldı.

Açıklamada, görevlerinden aflarını talep eden Dr. Berat Albayrak ve Arda Ermut'un Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu üyeliklerinin sona erdiği bildirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyeliğine Ahmet Burak Dağlıoğlu'nu atadığı kaydedildi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

bulut
1 ay önce
Ekonomide ihtiyaç duyulan kaynağı 2002 yılından 2020 yılına kadar ilgili hükümet kaynak bulmuştur.Bu çok büyük başarıdır. Kaynak bulmak için en çok kafa yoran ÖZAL dönemidir. Yatırımların en büyük olduğu dönem Sayın ERDOĞAN hükümetleri dönemidir. Büyük işler için büyük çalışmalar yapılmış,yapılmaya devam ediyor.. İçerden ve dışardan büyük engeller var... Hükümetimize Allah güç ve kuvvet versin..Çünkü dünya insanlığı için çalışıyor...
Taka61
2 ay önce
2018 temmuzda dolar hareketlendi bizim mütahit bunu bahane ederek fikirtepede işlerine ara verdiler 27 aydır hiç bir iş yapmadığı gibi kira ödemeside yapmadı

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap