SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Bekir Bozdağ: Millet İttifakı, 3'üncü ittifakı kurduruyor

Bekir Bozdağ: Millet İttifakı, 3'üncü ittifakı kurduruyor

26 Ocak 2022 Çarşamba - 11:58

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, "Millet ittifakı, 3'üncü ittifakı kurduruyor. 3'üncü ittifak, Millet İttifakı’nın seçim stratejisinin bir parçasıdır" dedi.

AK Parti'li Bekir Bozdağ, Twitter'daki hesabından yaptığı açıklamada, siyasette 3'üncü ittifak arayışlarına ilişkin değerlendirmede bulundu. Bozdağ, "Millet İttifakı, 3'üncü ittifakı kurduruyor. 3'üncü ittifak, Millet İttifakı’nın seçim stratejisinin bir parçasıdır. Esasında Millet İttifakı ile 3'üncü ittifak aynı ittifaktır. Farkları; sadece adları ve amblemleridir.

3'üncü ittifak, Türk halkını aldatmaya dönük danışıklı yeni bir siyasi muvazaadır. Muvazaalı siyaset, ikiyüzlü siyasettir ve siyasi ahlaktan yoksundur. Türk halkı; ikiyüzlü insanları, ikiyüzlü siyaseti ve ikiyüzlü siyasetçileri sevmez ve seçmez. 3'üncü ittifak projesiyle Millet İttifakı’nın hedefleri; giden oyları durdurmak, giden oyların 3'üncü ittifaka gitmesini sağlamak, alamayacakları kimi oyları 3'üncü ittifakta toplamak, HDP ile fiili ittifak kamburundan kurtulmak, seçimi ikinci tura bıraktırmak olabilir mi?" ifadelerini kullandı. AK Partili Bozdağ: Millet İttifakı, 3üncü ittifakı kurduruyor

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

OLABİLİR
3 ay önce
FETÖ DARBE YAPSAYIDI GÖREVİ NE OLACAKTI ACABA
OLDU BİTTİ DEMEK
3 ay önce
BU ADAM FETÖ YU MECLİSTE ÖVMÜŞTÜ 250KİŞİYİ VURANLARA DESTEK ÇIKANLAR DA KONUŞMAYA BAŞLADI VAY HALİMİZE FETÖ GELSE BUNLAR SIRAYA GİRER ELLERİNDENÖPERLER

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap