SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Cumhur İttifakı üyesi BBP'den yeni çıkış: Kendi logomuzla yer alacağız

Cumhur İttifakı üyesi BBP'den yeni çıkış: Kendi logomuzla yer alacağız

21 Mayıs 2022 Cumartesi - 16:43

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin 'Genişletilmiş İstişare Toplantısı'nda konuştu. Destici, "BBP Cumhur İttifakı içerisinde kendi adı, amblemi ve adaylarıyla yer alacak." dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin Ankara Konağı’nda düzenlenen 'Genişletilmiş İstişare Toplantısı'na katıldı. Mustafa Destici, "2023 haziran seçimlerine giderken BBP olarak durduğumuz yer net. Biz Cumhur İttifakı’nın bir parçasıyız, bir bileşeniyiz. BBP Cumhur İttifakı içerisinde kendi adı, amblemi ve adaylarıyla yer alacak; Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayının seçimleri kazanması noktasında elinden gelen bütün gayreti en yüksek düzeyde gerçekleştirecek." dedi.

Mustafa Destici, Türkiye’nin, İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya müracaatlarını bugüne kadar yaptıklarıyla değerlendirip bir tavır ortaya koyduğunu söyledi.

BBP, İTTİFAK İÇİNDE KENDİ ADIYLA YER ALACAK

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, 'Genişletilmiş İstişare Toplantısı’nın gündem maddelerinden birinin 2023 yılı Haziran ayında yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine dair hazırlık olduğunu belirtti. Destici, şunları söyledi:

"BBP’nin kurulduğu günden bugüne kadar 29 yıl geçti. 2021 yılı başında koyduğumuz 100 bin yeni üye hedefine BBP ulaştı. 2021 yılı ocak ayından bugüne kadar partimize 100 bin üye yapıldı. Burada emeği olan il teşkilatlarımıza bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 2023 haziran seçimlerine giderken BBP olarak durduğumuz yer net. Biz Cumhur İttifakı’nın bir parçasıyız, bir bileşeniyiz. Cumhur İttifakı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çoğunluğu elde etmesi için de elbette ki bütün arkadaşlarımızla birlikte var gücümüzle elimizdeki bütün imkanları kullanarak, BBP’nin 30 yıllık tecrübesini ortaya koyarak inşallah biz BBP ve Cumhur İttifakı’nın bu seçimlerden başarıyla çıkması için elimizden gelen bütün gayreti ve saha çalışmalarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştireceğiz. BBP önümüzdeki seçimlerde Cumhur İttifakı ile birlikte inşallah seçimlerden yüzünün akıyla çıkacaktır. BBP Cumhur İttifakı içerisinde kendi adı, amblemi, adaylarıyla yer alacak; Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayının seçimleri kazanması noktasında elinden gelen bütün gayreti en yüksek düzeyde gerçekleştirecek. Diğer taraftan da Cumhur İttifakı’nın Meclis'te çoğunluğu sağlaması için her türlü gayreti gösterecek. Bununla birlikte de elbette bir grupla TBMM’de var olmanın mücadelesini vereceğiz. Birlik, beraberlik, dayanışma, kaynaşma içerisinde gönül gönüle el ele vererek BBP'nin bayrağını en yüksek yere taşıyacağız. Bunu da Cumhur İttifakı ile birlikte yapacağız."

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Emice
1 ay önce
Türk Milletinin; Omurgası.Üç yiğit.
Kaan Berke atasay
1 ay önce
İstediniz kadar algı yapa bilirsiniz ekonami diyorsunuz dünyada piyasa durumu ortada ülkede bozuk ekonami varsa nasıl oluyorsa İBB ve dansciya iki yasatkigine dortyuzbin veriyor soylermisin boş hayaler bunlar ekonami kötü evet ama PKK dqha tehlikeli neden düşüyorsunuz bakınız chpniy için PKK ile iş tutuyor çok açık net
HALİL İBRAHİM KESKİN
1 ay önce
ŞALPAZARLİ HEMŞERİM BURDAKİ PARANOYAKLARA LAF YETİŞTİRMEYE KALKMA BUNLARIN HEPSİ AKIL VE RUH SAĞLIĞI BOZULMUŞ 20 YILLIK İKTİDARSIZLIĞIN PENÇESİNDEKİ MÜZMİN MUHALİFLER 20 YILDIR İKTİDAR OLAMAMIŞ HER SEFERİNDE YENİLMİŞ MUHALEFETİN TARAFTARI OLMAK İNSANDA AKIL DA BIRAKMAZ FİKİR DE SONUÇ BURDAKİLER GİBİ MÜZMİN PARANOYAK MUHALİF
kork
1 ay önce
mustafanın oy oranı ne ki kim ki bu siyasetçi korkak bir adama benziyor.
AKIL BİRAZ
1 ay önce
ŞALPAZARLI SEN EKONOMİNEDİR BİLİRMİSİN SANA BİR SORU T.C ANY İLK MADDESİ NEDİR CEVAP BEKLİYORUM. RİZELİ BİR SİYASETÇİYE SORMUŞTUM ANAYASININ İLK MADDESİNİ BEN NERDEN BİLEYUM DEDİ TAKIM ELBİSE KİRAVAT TAKMAKLA SİYASET OLMAZ KAFANIZ BASMİYOR MÜZMİN PRANOYAK İKTİDAR
KAFA
1 ay önce
şalpazarlı köyün delisi herhalde manyak ulan neyin 51 i yakında 51 mazot ve benzin olur AKPYÜDE 99 ALIR CANIM ŞALPAZARLI KAFAN BASMIYOR ULA KAÇ LIRA MAAŞ ALIYORSUN. HİÇ OLMAZSA TRÖLLUK YAP PARA İSTE AKPDEN.
Fatih AŞIKKUTLU
1 ay önce
Ulan Karadeniz Gazetesi dediniz dediniz ama bir çıkartamadınız şu Cumhur İttifakında kriz. Vazgeçmemeniz de güzel ama. Ha gayret, olacak gibi...
şalpazarlı
1 ay önce
çok daha beklersiniz son anket ak parti % 51 chp %19 MHP % 17 hdp %5 ip %3 diğer % 5
tonyali
1 ay önce
sen şalpazarının delisisin galiba :))
61
1 ay önce
En komiği de MHP YÜZDE 17 demen. MHP YÜZDE 5
Ahmet
1 ay önce
Şalpazarında olabilir. Ama Türkiyede bu oylar Şalpazarı hariç hiçbir yerde olmaz.
Murat
1 ay önce
Harbiden mi la. Akp genel merkezinden bile bu kadar oy çıkmaz 😁😁😁

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap