SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Bahçeli: Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalıdır

Bahçeli: Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalıdır

16 September 2020 Wednesday - 21:33

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter'dan Türk Tabipleri Birliği ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Türk Tabipler Birliği, bugünkü hassas dönemde, insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklemektedir. Bu nedenle sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır. Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır" açıklamasında bulundu.

Devlet Bahçeli, gündeme ilişkin Twitter hesabından paylaşımda bulundu.
Bahçeli, "Ülkemizin yeni tip Koronavirüs salgınıyla mücadelesini kösteklemek isteyen, vatandaşlarımızla birlikte sağlık çalışanlarımızı telaş ve paniğe sürüklemek amacı taşıyan kötü niyetli bir kampanya devamlı mesafe almaktadır. Bunu görüyoruz, karanlık emel sahiplerini biliyoruz. Türk Tabipler Birliği isimli ihanet oluşumu sözde artan vakalara, hayatını kaybeden insanlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza dikkat çekmek maksadıyla tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacakmış. Bu teşebbüs zehirli ve zillet bir komplodur. Siyah kurdele takınca ne olacak? KOVİD-19 hastalığından tedavi gören insanlarımıza ne diyecekler? Bu kapsamda vefat eden kardeşlerimizin ailelerine ne anlatacaklar? Birlikten ziyade illete dönen tabipliğin yüz karaları nereye ulaşmayı hedefliyorlar? Siyah kurdele takan-takmayan ayırımı hastanelerde vasat bulursa muhtemel gelişmeler hakkında bir fikri olan var mıdır? Türk Tabipler Birliği Korona kadar tehlikelidir, tehdit saçmaktadır. Üstelik, hükümete yönelik 'Yönetemiyorsunuz, ölüyor, tükeniyoruz' eylemi haince bir tertiptir. Çağrım şudur: Türk Tabipler Birliği, bugünkü hassas dönemde, insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklemektedir. Bu nedenle sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır. Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır. Virüsle mücadeleye hesapsız ve art niyetsiz devam eden vatansever bilim insanlarımızdan oluşacak bir müteşebbis heyet kurulmalı, rezaletin, hıyanetin ve Türkiye husumetinin kara sayfası kapatılmalıdır. Artık Türk Tabipler Birliği'ne sabır ve tahammül gösterilmesi imkânsızdır." ifadelerini kullandı. 
 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

sel
4 ay önce
Bir patolog doktor diyor ki: " Hayatımda onbinlerce kadavra kestim,biçtim,ruh diye bir şeye rastlamadım ! " (gagarin) diye bir feza pilotu der ki : " Ben bütün fezayı dolaştım,Allah diye bir şeye rastlamadım ! " Komünizmi dünyaya öğreten Almanya ve Fransa'dır. Avrupa'da beş milyon Türk ailesi çalışıyor. Komünizmin ne olduğunu Türkiye'den daha iyi bilirler.Türkiye'de biliyorum diyen çok meslek grupları vardır.
can
4 ay önce
İlmin peşinden koşmayan Barolar Birliği, Tabipler Birliği ve TMMO ..TMMO kitap okumalı..Fabrika yapan fabrikaları yapmadıkca,fabrikalar vatanı ve milleti sömürür.. Barolar Birliği, Bankacılık sektörü bizi eziyor.Hal tarzı var mıdır? Nasıl aranır,bulunur? Bu konularda kitaplık çapta çalışılmalıdır...Tabipler Birliği..Kadavra kesmekten başka ne yapıyor?
fındık kabuğu
4 ay önce
Nice revnaklı şehirler görünür dünyada, Lakin efsunlu güzellikleri sensin söyleyen sensin...! Sayın BAHÇELİ
Doğru söz
4 ay önce
Dinimizde yalan günahtır. Tüm ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de salgın hastakıkları gizlemek suçtur ve asla cezasız kalmıyacaktır. Reyis çıkıp dese ki gemi batıyor tedbir alacak ekonomik, mali gücümüz , dermanımız yok, amenna. İşinize gelmeyen her doğruya böylesine ilkel çağ dışı adi suçlamalar yapa yapa melkeketi maffettiniz , insanları böldünüz. Milketin yakasınsan düşün. Allah aşkına...
Saka
4 ay önce
Aynen katılıyorum Bahçeliye.Hatta geç bile kalınmıştır.Hükümet elinden geleni fazlasıyla yapmıştır.neyi yönetemiyormuş.daha ne yapacakmış.imamoğlu İstanbul'da seferleri yarıya idrip milleti kucak kucağa tren ve otobüse bindirirken sesleri çıktı mı.hayır.tamamen siyasi.
rüzgar
4 ay önce
Sayın BAHÇELİ özetlemiştir.Türk Tabipler Birliği, kökünden kapatılmalıdır. Nelerin yapıldığını büyüklerimiz görmektedir. Barolar Birli, Nükleer Santrallere olmaz diyen TMMOB Bu kurumların söylemlerine bakınız. Birde vatani ve milleti için çalışanlara bakınız.Sayın BAHÇELİ vatanı ve milleti için gerçek Türk Kahramanıdır. Selâm olsun

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap