SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Bahçeli: Orduya satılmış demek vatana ihanettir

Bahçeli: Orduya satılmış demek vatana ihanettir

04 December 2020 Friday - 17:16

MHP lideri Bahçeli, CHP'li Ali Mahir Başarır'ın ''Devletin ordusu Katar'a satılmış'' sözlerine ilişkin ''Orduya satılmış demek bir defa vatana ihanettir. Hiç kimse bu katıksız ihanete demokrasi maskesi takmasın.'' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır’ın "Cumhuriyet tarihinde ilk kez devletin ordusu Katar'a satılmış" sözlerine Twitter hesabından yaptığı açıklamayla tepki gösterdi. Bahçeli, "Orduya satılmış demek bir defa vatana ihanettir. Hiç kimse bu katıksız ihanete demokrasi maskesi takmasın, ifade özgürlüğü bahanesiyle üzerini örtmeye kalkışmasın. Zehirli mızrak çuvala sığmıyor. Orduya satılmış diyen sapkınlığın faili, satılmışlığın figüranıdır. Mesele budur" ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Ahmet
1 ay önce
Allah seni 2023 e çıkarmasın davamızı satan bunak.
Doğru söz
1 ay önce
Bahçeli yaşlanıyorsun ve idrak edemiyorsun. Noş atıyorsun. Orduya kendini satmış denmedi. Ordu satılmış dendi. Yetkisi olan tarafından. Sen söyle Bahçeli, Ordumuz Katarda ne arıyor? Katarlılar yerine askerlik yapmaktan başka? Orda savaş yok. Türk Ordusu, Katar Ordusu olmuş. Utanın. Şerefsizler.
Hacı
1 ay önce
kozmik odaya girilip devletin bütün gizli bilgi ve belgelerini çalıp çaldıranları göremedinmi gafil.
Serdar
1 ay önce
Sen koştuğunun esiri olmuş bir hiçsin, ne konuştuğunun da ehemmiyeti yok.. muhalefette olup iktidar için borazanlık yapan dünyada ki tek saçma parti ve koltuğunu işgal eden hiç kişisin
Serko
1 ay önce
Senden büyük ihanetçi var mı ki

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap