SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Bahçeli: Gitmeye niyetimiz yok, tertipçileri pişman ederiz

Bahçeli: Gitmeye niyetimiz yok, tertipçileri pişman ederiz

27 Mayıs 2022 Cuma - 17:07

MHP lideri Devlet Bahçeli, adını anmadan Kemal Kılıçdaroğlu'na “Gitmeye niyetimiz yoktur. Göndermek için tertip içinde olanları da doğduklarına pişman etmek boynumuzun borcudur” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Ülkücü Şehitleri Anma Günü' dolayısıyla Kızılcahamam’da Ülkücü Şehitleri Anıtı'nı ziyaret etti.

Bahçeli, burada yaptığı açıklamada “Bizim yol haritamızı şehitlerimiz çizmiştir… Bizim gidecek bir yerimiz yoktur. Gitmeye niyetimiz yoktur. Göndermek için tertip içinde olanları da doğduklarına pişman etmek boynumuzun borcudur. Gözlerine kara perde inenlerin dedikodularına, Türk düşmanlarına uyduluk yapanların provokasyonlarına göz yummamız, yol vermemiz akıl ve mantık inkarıdır" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz salı günü yaptığı açıklamada "Hukuksuzlukla yok ettikleri ülkeden, hukuka sığınmak için ABD’ye kaçmak istiyorlar" diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı işaret etmişti

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
4
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Ali Bey
28 gün önce
Ataklı; 17 Mart 2015 Bursa’da:”Erdoğan’ın çizgiyi aştığını, çok tehlikeli bir kumar oynadığını ve Türkiye’yi uçuruma sürüklediğini, Anayasa suçları işlediğini belirten Bahçeli, “Erdoğan musibeti Türkiye’yi mahvın eşiğine getirmiştir. Erdoğan’ın despot ve diktatör tavırlarının toplumsal dip dalgayı tahrik edebilir. Böyle giderse Erdoğan’ın Tunus’un devrik lideri Zeynel Abidin bin Ali gibi ülkeden kaçması sürpriz olmayacaktır” demişti. “Neredeeeen nereye?”
Ahmet
1 ay önce
61 yaşındayım ömrüm MHP de geçti. Başbuğum hariç sana verilen oylar haram olsun. Allah seni 2023 e çıkarmasın.AMİN
Serkan
1 ay önce
Tutmayın küçük enişteyi....
Hasan abi
1 ay önce
Kurban olmuş eniştelere,bu tam bir zırva riv.riv
Ahmet
1 ay önce
61 yaşındayım ömrüm MHP de geçti. Başbuğum hariç sana verilen oylar haram olsun. Allah seni 2023 e çıkarmasın.AMİN
Cevdet
1 ay önce
Türk Tarihinde bir yanlis olarak yerini alirsin.
OLUR
1 ay önce
ne demek DEMOKRASI VAR Mİ ÜLKEDE SEÇİMLE GİDİLİR SEÇİMLE GELİNİR.ÜLKÜCÜLER DE SİZİN GİBİ DÜŞÜNUYOR ACABA TAMAM KEMAL BEY İSTİFA ETSİN BİR BAŞKASI GELSİN NE DEĞİŞİR.
Doğru söz
1 ay önce
Köpek köpektir. Havlamadığı gün yoktur. O gün geliyor bakalım kim kimi pişman edecek! Atatürk ne demuşti? Ya istiklâl ya ölüm.
?
1 ay önce
bak yine konuştu......sana bi sela daha okuyayım :))))))

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap