SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Bahçeli: Geliyorum diyen felakete bu denli sessiz ve hareketsiz kalmak akıl kârı değil

Bahçeli: Geliyorum diyen felakete bu denli sessiz ve hareketsiz kalmak akıl kârı değil

03 November 2020 Tuesday - 11:49

MHP Genel Başkanı Bahçeli, İzmir depremine ilişkin, "Depremin ağır faturasını mazlumlar ödemiş, insanlarımızın üzerini beton bloklar örtmüş ve kapatmıştır. Geliyorum diyen felakete bu denli sessiz ve hareketsiz kalmak akıl kârı değildir" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, "Ne yazık ki depremin ağır faturasını mazlumlar ödemiş, suçu günahı olmayan insanlarımızın üzerini beton bloklar örtmüş ve kapatmıştır. Ölüm bu kadar ucuz olmamalıdır. Geliyorum diyen felakete bu denli sessiz ve hareketsiz kalmak akıl karı değildir." dedi.

Bahçeli, "Kılıçdaroğlu ve yakın çevresi istismarın dibini boylamış, siyasetlerini maskaraya çevirmiştir. Deprem enkazı üzerinde siyaset yapayım derken hamaset ve hamakat çukuruna yuvarlanmışlardır." diye konuştu.

MHP lideri Bahçeli, partisinin TBMM Grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Ne yazık ki depremin ağır faturasını mazlumlar ödemiş, suçu günahı olmayan insanlarımızın üzerini beton bloklar örtmüş ve kapatmıştır. Ölüm bu kadar ucuz olmamalıdır. Geliyorum diyen felakete bu denli sessiz ve hareketsiz kalmak akıl kârı değildir.

​İzmir'deki depremi siyaset malzemesi yapanlar bu milletin evladı olmayanlardır. İzmirimize gavur benzetmesi yapanlar bu vatana, millete kasıt etmişlerdir.
Devleti suçlamakla, mücadeleyi sulandırmakla amaçlanan nedir? Kirli niyet sahipleri hayasız değil midir? CHP yönetimine soruyorum, siz de hiç mi vicdan kalmadı. CHP Genel Başkanı'nın depremden bir gün sonra afet alanına gitmesi, mücadelenin merkezine İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni yerleştirmesi gafilliktir.
Kılıçdaroğlu ve yakın çevresi istismarın dibini boylamış, siyasetlerini maskaraya çevirmiştir. Deprem enkazı üzerinde siyaset yapayım derken hamaset ve hamakat çukuruna yuvarlanmışlardır.

Koronavirüsle mücadelede tedbirlere uyarsak cephemiz yıkılmayacak, varlığımız zarar görmeyecektir.  Maske, mesafe, temizlik şartlarına bağlılık devamlı vurgulanırken Boğaz’a nazır mekânlarda Cadılar Bayramı düzenleyip, vur patlasın çal oynasın demek en hafif tabirle pespayeliktir. Cadı olmak için bayrama ihtiyaç yoktur. Şımarık bir şekilde hastalığı bulaştırmak cinayet olmayacak mıdır?

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

M.Birinci
2 ay önce
Chp nin davran bölgesine yardıma gitmesi bahçelinin zoruna mı gitti.Olmaz böyle şey.Ortada bir felaket var,herkes ve her kesim yardim edebilir.Bu millet en son düşmanı İzmirden denize döktü.
inquisitive
2 ay önce
tamamen siyirdi artik, iktidarda degil misin, kimi kime sikayet ediyorsun
SEREF
2 ay önce
Bir kerede isabetli konussan? Bir siyatci olarak T.Cumhuriyetine ne faydan oldu? Bunca senedir tek bir faydali hamlen yok, sus artik daha fazla bu Ulkeye zarar verme AKP'nin stepnesi C.Baskani hakkinda konustuklarin hafizalarda .

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap