SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Bahçeli: Fitnecileri ayıklayacağız, bozgunculuk yapanları ayıracağız

Bahçeli: Fitnecileri ayıklayacağız, bozgunculuk yapanları ayıracağız

27 September 2020 Sunday - 20:39

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin İstanbul 13. Olağan Kongresi'ne gönderdiği mesajda ''Bozgunculuk yapanları ayıracağız'' ifadelerini kullandı.

MHP İstanbul 13. Olağan Kongresi, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür’ün tek aday olduğu kongrede Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin mesajını İzzet Ulvi Yöner okudu.

İl Başkanı Birol Gür’ün tek aday olarak gösterildiği kongreye MHP Genel Başkan Yardımcıları Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yöner, İsmail Faruk Aksu ile Merkez Disiplin Kurulu’ndan Niyazi Paksoy katıldı. İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlayan kongrede, Bahçeli’nin mesajını İzzet Ulvi Yöner okudu.

'FİTNE' VURGUSU

Bahçeli,  mesajında şunları söyledi:

“Milliyetçi Hareket Partisi zalime, haine, teröriste, FETÖ’cüsünden PKK’lısına kadar Türk’e kefen biçen alçaklarla sonuna kadar mücadeleden yanadır. Yılmayacağız, yıkılmayacağız, teslim olmayacağız. Nihayetinde başaracağız. Türkiye’nin kuyusunu kazanları mağlup eğer yüzleri varsa mahcup edeceğiz. Cumhur ittifakıyla Türk milletinin hayal ve hedeflerini gerçekleştireceğiz. Tehdit ne kadar fazla olursa olsun dayanacağız, sabredeceğiz. Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyerek istiklalimize ve istikbalimize sahip çıkacağız. Bunun için de fitne çıkanları ayıklayacağız. Bozgunculuk yapanları ayıracağız. Algı oyunlarına, sinsi hesaplara, demokrasi ve özgürlük boyası sürünmüş soytarılara bu ülkeyi kurban vermeyeceğiz."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

canlarcanı
29 gün önce
Hukuk,ekonomi,tarih ve dünya gelişmelerinin planlanması hakkında sivil ve askeri kurmay çapındaki yorumlar altından değerlidir. Kurmaylarımızı dinleyelim. Hazır yiyiciler nara atıp gezenler çocuklardır.
Atam
29 gün önce
Sen en büyük fitneci bozguncusun. MHP yi düşürdüğün hali beğeniyor musun. Ülkücüler IYI partide. Sen ülkücülere iftira atan bir hain olarak kalacaksın Bahçeli. Defol git MHP merhum Türkeş in MHP si olarak geri dönsün
sel
29 gün önce
Sayın Bahçeli'ye Başbakanlık teklif edilmişti. O vatanım ve milletim dedi. Seçimlere gidildi. Türkiye2yi 40 yıldır Suriye ve Irak gibi yapmaya çalışanlara fırsat vermeyen Sayın Bahçeli.. Azametli,azimli gerçek Türk Kahramanıdır. Selam olsun...
Ahmet
29 gün önce
Hadi ordan davasını satan adam,sen olduğun müddetçe MHP ye oy yok. Yaşasın İYİ parti.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap