SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Babacan'dan Erdoğan'a olay sözler: Müsait bir yerde inmesine az kaldı

Babacan'dan Erdoğan'a olay sözler: Müsait bir yerde inmesine az kaldı

20 Eylül 2021 Pazartesi - 17:49

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yurt ve kira pahalılığı üzerinden eleştirdi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dikkat çeken bir göndermede bulundu.

Üniversitelerin açılmasıyla gündeme gelen yurt ve kira fiyatlarındaki artışı gündemine alan Babacan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başarısız olduğunu söyledi.

Erdoğan'ın iktidarının bitmesi gerektiğini ironik bir şekilde ifade eden Babacan, şu ifadeleri kullandı: 

"Gençlerin abarttığı falan yok; kiralar uçtu gitti. Yurtlar pahalı. Hayat pahalı. Abartan tek kişi var. Onun da müsait bir yerde inmesine az kaldı."

 

Beğendim
7
Sevdim
6
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Yusuf
27 gün önce
Sayın Babacan Erdoğan bu millete hizmet etmekten başka ne yaptı sen Erdoğan’ı ağzına almak için ağzını çamaşır suyu ile yıkaman gerekir senin kıçın yere yakındır senden her türlü hainlik beklenir
Doğru söz
28 gün önce
Anayasaya göre o son bileti son seçimde aldı ve kullanıyor. Anayasa Millete hızmet edecekler için 2 dönem yeterlidir daha uzunu tehlikeli olduğundan yasaktır diyor. Eeee Anayasayı kim s....! Anayasa işlemez ise Devlet oluşmamış demektir. Görevini yapmayanlar var demektir. Görevini yapmayanlar suçludur ve hesap verecek.
Fırtına Kuşu
27 gün önce
Kime hesap verecek? Astığınız masumlar yetmedi mi? Bu ülke sizin gibiler tarafından Başbakanını astı. O günler geride kaldı. Hesap alacak olan sizin gibilerin karşısında BİZ varız. Denediğinizde gördünüz. tekrarını da görürsünüz.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap