SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Ali Babacan'dan sert sözler: Seçim günü Beştepe’de duvarlar titreyecek

Ali Babacan'dan sert sözler: Seçim günü Beştepe’de duvarlar titreyecek

05 Haziran 2022 Pazar - 20:29

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İstanbul'da partisinin Adalar ilçe binasının açılış törenine katıldı.

Babacan burada yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: 

“DAMLALAR BARAJLARI YIKACAK”

“DEVA damlaları birikiyor, sel oluyor. Sel olan damlalar inşallah bütün barajları yıkacak. Seçim günü geldiğinde oy pusulasında vatandaşlarımız damlanın, DEVA Partisi'nin altına evet mührünü bastığında Beştepe'de duvarlar titreyecek. Ondan sonrası kolay. Bu iş bizde.”

“SORUNLAR HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜLMEYE BAŞLAYACAK”

“Avrupa'nın en büyük nüfusu bizde. En genç nüfus bizde. En büyük topraklar, en büyük tarım alanları bizde. Fakat çok kötü bir yönetim de bizde. Bu kötü yönetim ilk seçimde müsait bir yerde inip bizler iş başına geldiğimizde sorunlar çok hızlı bir şekilde çözülmeye başlayacak. DEVA kadroları buna inanıyor. Bizim tek amacımız özgür ve zengin bir Türkiye.”

“GAZETECİ, YAZAR, YORUMCU KONUŞMAKTAN KORKMAYACAK”

“Kabustan uyanıp bir yudum su içme hızında bu ülkede her şey düzelmeye başlayacak. Özgürlük, anında… Herkes nefes almaya başlayacak. Gençler sosyal medya kullanmaktan korkmayacak. Gazeteciler, yazarlar, yorumcular konuşmaktan korkmayacak. Onun için korkma Türkiye diyoruz.”

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Bilal Bilgin
2 ay önce
%0,1 le mi?!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap