SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Ali Babacan: Cumhurbaşkanı’na meydan okuyorum, çarşı pazarı bir dolaşsın

Ali Babacan: Cumhurbaşkanı’na meydan okuyorum, çarşı pazarı bir dolaşsın

10 Mayıs 2021 Pazartesi - 09:31

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a meydan okuduğunu söyledi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlara çarşı/pazar dolaşmaları için meydan okuduğunu ifade ederek, "Bizim başımız dik alımız ak. Rahat rahat yürüyoruz, dolaşıyoruz. Şimdi çıksın sayın Cumhurbaşkanı bir çarşı pazar dolaşsın” dedi.

Babacan, T24'te Murat Sabuncu’nun sorularını yanıtladı.

Firari organize suç örgütü lideri  Sedat Peker’in paylaştığı videoları değerlendiren Babacan, savcıların harekete geçmesi gerektiğini vurgulayarak MHP, AK Parti ve Erdoğan’ın sessiz kalmasını eleştirdi.

Babacan, vatandaşın ekonomik olarak çektiği sıkıntılara işaret ederken, “Cumhurbaşkanı’na meydan okuyorum, çıksın çarşı pazarı bir dolaşsın” dedi.

DEVA lideri şöyle konuştu:

"Bizim başımız dik alımız ak. Rahat rahat yürüyoruz. Rahat rahat çarşı pazar dolaşıyoruz. Şimdi çıksın sayın Cumhurbaşkanı bir çarşı pazar dolaşsın. Bağlar'ın caddesine girsin bakayım, benim yürüdüğüm Sakarya Caddesi’nde yürüsün. Ben buradan meydan okuyorum, yürüsün. Çıksın Urfa'da çarşı pazarı bir dolaşsın. Herhangi bir bakan gitsin, ama rastgele, öyle önceden senaryo değil, öyle AK Parti'nin teşkilatlarının organize ettiği tiyatro sahneleri değil, arabadan inecek rastgele esnafı bir ziyaret edecek, rastgele bir taksi durağına oturacak. Önceden hazırlanmış senaryo değil. Gitsinler bir vatandaşı dinlesinler, boşuna konuşmasınlar. Önce şu ülkenin sorunlarını bir çözsünler."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Aydın dursun
1 ay önce
Senin ipini tutanla hdp nin ipini tutan aynı kişi Babacan , Erdoğan olmasaydı seni kim tanırdı ,
?
1 ay önce
sen akp deyken çarşı pazarı dolaşıyormuydun.....??????

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap