SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Akşener'den Erdoğan'a Öcalan tepkisi: Allah muhabbetinizi arttırsın

Akşener'den Erdoğan'a Öcalan tepkisi: Allah muhabbetinizi arttırsın

27 Ocak 2022 Perşembe - 11:27

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan NTV canlı yayınındaki teröristbaşı Abdullah Öcalan ile ilgili sözlerine tepki gösterdi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Cumhurbaşkanı'nın canlı yayındaki "Öcalan’ın Demirtaş’ın oradan vermiş olduğu mesajlardan rahatsız ortada bir gerçek" sözlerine tepki gösterdi.

Erdoğan, katıldığı programda kendisine sorulan,”İmralı Demirtaş’ın açıklamalarından rahatsız dediniz. Devletin elinde böyle bir bilgi mi var?” sorusuna “Var ki söylüyorum” diye yanıt verdi.

Erdoğan "Abdullah Öcalan'a sormak lazım. Öcalan'ın, Demirtaş'ın oradan verdiği mesajlardan rahatsız olduğu, ortada bir gerçek. Terör Örgütü PKK Elebaşı'nı (Öcalan) bırakacak tek bir iktidar olur, o da HDP'nin içinde olduğu zillet ittifakı iktidara gelirse böyle bir şey olur. HDP'nin terörist elebaşıyla ilgili heykelini dikeceğiz vaadlerini hatırlayın. Bu hanım (Akşener) zihnindekini ifade etmiştir, zillet ittifakındaki HDP'ye verdiği sözler aklına gelmiş olacak ki, terörist başının salıverileceğini zannediyor" dedi.

AKŞENER'DEN TEPKİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de, Twitter'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına tepki gösterdi. Akşener, " Allah muhabbetinizi arttırsın" ifadelerine yer verdi.

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Mehmet
3 ay önce
ı.Kaç kez denendi olmadı tekrar pilavı koy ortaya.hiç utanmanız da yok.Demirtaş a özgürlük diyen siz değil misiniz.Asker şehit edenlerin sevgilileriyle ittifak kuran siz değil misiniz.Erdopan apo ile görüşmüş müş.İktidar olursa apoyu özgür bırakacak olan ve heykel dikecek olana destek olan siz değil misiniz.Çok bilenlere cevap.Diyarbakırda o zamanki pkk yönetimi ile çatışan iki kişiyi devlet kullandı.Sokağa çıkma önlendi.peki Barzani ve Perver in pkk ile arası düzenledikten sonra onlara karşı sizin destek verdikletinizin sevgisi neden arttı
78
3 ay önce
Siirtte Burnside Kurdistan diyen vatandasa Kiki çikmayan sizsiniz hdp leyle Kaden birliģi yapan sensin ayni Canaktan yiyen sensin Allah ocalanlan muhabbetini Rte artisan oylemi sizi Allah kahretsin but Millett kandiramazsiniz goreceksiniz
61-İyi partili
3 ay önce
Pkk lı katillerin bomba yerleştirmesine valilere göz yumun dedik diyende TAYYİP o ne olacak peki 78 denen ak trol
61-iyi partili
3 ay önce
Meral hanım siirtteki pkklıya tepkiyi VERDİ zaten söylediklerin suç DEDİ onu niye yazmıyorsun 78 RUMUZLU ak trol. Hem akpnin savcıları o bahsettiğin teröristi serbest bıraktı .ADALET BAKANINA da bir ŞEYLER desene ak trol
Halil
3 ay önce
Kürdistan ve pkk’nın destekçisi Mesut Barzani ile “şu anda en büyük düşmanımız Türk devletidir” diyen Şivan Perver ile elele tutuşarak türkü söylemek, açılışlarda boy boy poz vermek ve mektubun da işe yaramadığı görülünce; "İmralının hesap verilecek makam" ilanından başka ne kaldı şimdilik.
61-İyi partili
3 ay önce
RTE, bebek katili öcalan ile gizlice görüşüyor rtenin açıklamaları onu anlatıyor

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap