SON DAKİKA

Haber > Akşener doğruladı: İYİ Parti’yi tercih etmedi

Akşener doğruladı: İYİ Parti’yi tercih etmedi

11 Aralık 2018 Salı - 19:26

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mansur Yavaş’ın İYİ Parti adaylığını tercih etmediğini belirtti ve Başarılar dilediğini söyledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral AkşenerCHP ve İYİ Parti arasındaki ittifakın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak ismi geçen Mansur Yavaş ile ilgili açıklama yaptı. Akşener, Yavaş’ın İYİ Parti adaylığını tercih etmediğini belirtti ve Başarılar dilediğini söyledi.

SÖZCÜ Gazetesi'ne yaptığı ziyarette gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akşener, Mansur Yavaş'ın İYİ Parti'den aday olmayı reddetmesiyle ilgili olarak; “Benim sizin gibi dışarıdan takip ettiğim bir durum oldu. Konuyu basına yansıyanlardan biliyorum. Fakat Sayın Yavaş ile bugün konuştum. Evet, İYİ Parti adayı olarak -ortak aday olarak söylüyorum-, İYİ Parti adaylığını tercih etmediğini söyledi. Ben de kendisinin bu görüşüne saygı duyduğumu söyledim, başarılar diledim” dedi.

Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya bugünkü yazısında, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Mansur Yavaş arasındaki görüşmenin detaylarını yazmış, Yavaş'ın "İYİ Parti’den olursam kaybederim, o zaman çekileyim" diyerek CHP adayı olmak istediğini kaydetmişti. 

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap