SON DAKİKA

Haber > Siyaset > AK Parti'yi karıştıracak video! Erdoğan ve Berat Albayrak'ı çıldırtacak...

AK Parti'yi karıştıracak video! Erdoğan ve Berat Albayrak'ı çıldırtacak...

25 Ocak 2022 Salı - 09:56

Erdoğan'ın eski yol arkadaşı Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu video paylaşımda 'davaya zarar verdi' sözleri üzerinden çarpıcı ifadeler kullandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu‘nun sosyal medya platformu Twitter hesabından yaptığı paylaşımla adeta Erdoğan'ı çıldırtacak. Davutoğlu’nun paylaştığı videonun hedefinde eski yol arkadaşı, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vardı.

Ahmet Davutoğlu’nun paylaştığı “Davayı kimler sattı biliyor musunuz?” şeklindeki videoda  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve eski Bakan Berat Albayrak’ın görüntülerine yer verildi.

Video, “Meydanı asla bu dava sahtekarlarına bırakmayacağız” notu ile paylaşıldı.

Davutoğlu’nun paylaştığı videoya göre “davaya zarar verenler” şu şekilde:

“Davaya otoriter bir yoksulluk düzeni kurup rantiye sınıfını destekleyenler zarar zarar verdi. ”

“Dürüstlüğü, adaleti söyleyen Nass’ı örtülü faize alet edenler zarar verdi.”

“Davaya yandaşı zengin edenler zarar verdi. ”

“Davaya torpille yakınlarını atayanlar zarar verdi.”

“Davaya damadı bakan yapanlar zarar verdi.”

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

ali
3 ay önce
ulan chp kemal sana her türlü hakareti yaptı sen onun peşinden gidiyorsun her dediğin döğru olsa bile sana kim inanır davanı satan adamsın ettiğin yemin nereye gitti hani gömlek çıkmayacaktı ne oldu o gömleğe ozaman sen feto dan ne farkın var devletin sırları ne olsursa olsun anlatılmaz
KARDEŞLİK
4 ay önce
burası MUZ CUMHURİYETİ MI YOK KAFALARINA SIKACAĞIZ BIRAZ YAVAŞ GELİN HER ZAMAN PAPAZ PİLAV YEMEZ EY ADALET NORMAL BİR VATANDAŞ SÖYLESE EVİNE GİDİP ALIRSINIZ. DOĞRUSU D BUDUR FAKAT ADAM SOKAK ORTASINDA AÇIKLAMA YAPIYOR EMNİYET GÜÇLERİ SES ÇIKARMIYOR. KİM BU ŞEREFSİZ KAFAMA SIKACAKSIN ULAN SEN MI BÜYÜTTÜN BENİ SALAK BU GÜNLÜK DERSİ AMA YARIN ADALET OLURSA HANGİ DELİĞE KAÇACAKSIN.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap