SON DAKİKA

Haber > Siyaset > AK Parti kurmayları: Erdoğan aday olmazsa kapatıp gidelim

AK Parti kurmayları: Erdoğan aday olmazsa kapatıp gidelim

26 Eylül 2021 Pazar - 18:31

AK Parti kurmayları Erdoğan'ın dışında bir ismin Cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağı iddiaları ile ilgili "Erdoğan aday olmazsa kapatıp gidelim" dedi.

AK Parti kulislerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dışında bir ismin Cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağı konuşuluyor. Gazeteci Yazar Fehmi Koru AK Parti'lilerin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül gibi bir ismin adaylığının düşünülebileceğini yazmıştı. AK Parti'li bazı milletvekillerinin de yeni senaryolar üzerinde kafa yormaya başladığı öne sürülmüştü.

"ERDOĞAN ADAY OLMAZSA KAPATIP GİDELİM"

Gazete Duvar'ın haberine göre AK Parti kurmayları "2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde adaylarının Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan" dedi. AK Parti kurmayları "B planı yok, düşünmeyiz, adayımız Erdoğan. Erdoğan aday olmazsa kapatıp gidelim" değerlendirmesini yaptı.

Haberde Erdoğan’ın liderliği ile yaklaşık 20 yıllık Cumhuriyet tarihinin beşte birine damga vurduğuna dikkat çeken kurmayların "Erdoğan’ın bugüne kadar seçimlerdeki başarısı bir yana kişisel oyunun AK Parti’nin oyundan fazla" dedikleri aktarıldı.

Beğendim
0
Sevdim
2
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

hasan soysal
21 gün önce
tayyip erdoğan sağ olduğu müddece (allah uzun ömür versi) tek aday dır gerisi zırva
Serkan
21 gün önce
Millet size kapıyı gösteriyor zaten. Ama hesap vermeden olmaz. Kanun önünde yasalarımıza aykırı olan tüm icraatlerinizla hesap vereceksiniz...
Galanimadan Osman
20 gün önce
Uyan uyan ! Saat 7:30, Rüya görmeyi birak.
Doğru söz
21 gün önce
Hep diyorum zaten AKP bir kişi ve bir sürü. Çoban yoksa sürü dağılır. AKP için bir fırsat. Çobansız gitmeyi başarırsanız ben de size taktığım sürü sıfatını azat edeceğin. Koyun olarak kabul edilmek isteniyorsanız isbat için firsatı değerlendirin.
Galanimadan Osman
20 gün önce
Bir siyasi görüş onu yaşatacak liderle var olur, gelişir, büyür. Sen heralde, alacaklari hezimeti bildikleri icin, genel baskan koltuklarini kaybetmemek adina " ben aday olmayacagim " aciklamasi yapan , muhalefet partisi liderleri ile karıştırdın...
Misafir
21 gün önce
Hesap vermeden gitmek yok Beyler...Önce hesap
Galanimadan Osman
20 gün önce
10 secimdir, basari elde edemeyen muhalefet, hesap ver... Aldiginiz nefese yazik....

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap