SON DAKİKA

Haber > Siyaset > AK Parti’den 'Z kuşağı' planı: Aileleriyle temas edilecek

AK Parti’den 'Z kuşağı' planı: Aileleriyle temas edilecek

14 Nisan 2021 Çarşamba - 17:01

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın AK Parti Gençlik Kolları MKYK toplantısına başkanlık edecek. Yeni projelerin sunulacağı toplantıda, 2023 seçimlerinde ilk defa oy kullanacak gençlere yönelik yeni dönemin yol haritası belirlenecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Gençlik Kolları MKYK’sını toplayacak. 

Toplantıda, Erdoğan’a Gençlik Kolları tarafından, 2023 seçimlerinde ilk defa oy kullanacak gençlere yönelik hazırlanan projelerle ilgili sunum yapılacak. Bunlar arasında ‘İlk oy ilk heyecan’ projesi de bulunuyor.

Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun'un haberine göre, gençlerin ve Z kuşağının AK Parti’ye bakışının masaya yatırılacağı toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın projeye onay vermesiyle teşkilat, çalışmalarına başlayacak.

Gençlerin AK Parti’ye niçin oy vermesi gerektiği, eski Türkiye’nin nasıl olduğu ve 2023’ün öneminin anlatılmasına yönelik değerlendirmeler de yapılacak. Yine, sosyal medyanın bu süreçte daha aktif kullanılması sağlanacak. 

 Özellikle Türkiye’nin AK Parti döneminde ulaşım, sağlık, köprü, otoyol, havalimanları, savunma ve uluslararası alanda attığı adımların anlatılacağı görsel videolar sosyal medyadan paylaşılacak.

Öte yandan AK Parti tarafından daha önce yapılan bir çalışmada gençlerin oy kullanmasında ailelerinin yüzde 75 etkisinin olduğu belirlenmişti. 

AK Parti, bu çalışmayı da göz önüne alarak genç seçmenlerin aileleriyle bire bir temas kurmayı hedefliyor.
 
 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
3
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Yusuf
26 gün önce
Ak partiden önce Türk halkı diğer Avrupa ve ABD lilerin yanında el bağlı tutuluyordu artık halkımızın gençlerimizin başka insanlar tarafından ikinci sınıf insan muamelesi görecek duruma düşecek olmasını kimse düşünmesin CHP diğer ortakları kukladır
Kazım
26 gün önce
ARTIK BU AŞAMADAN SONRA AKP NİN ERDOĞANI SEÇİM KAZANACAĞIM DEMESİ, PAPANIN BEN MÜSLÜMAN OLUP TRABZON MEYNANINDA SÜNNET DÜĞÜNÜ YAPACAĞIM DEMESİ GİBİ BİR. SOKGA BAKILMALI HER 3 KİŞİDEN BİRİ İŞSİZ.
Ahmet
27 gün önce
Ne yani benim çocuğum AKP ye veya MHP ye oy verecek öylemi. Onu evlatlıktan red ederim. Ha bu arada bende eskiden MHP liydim. ama asla

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap