SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Ahmet Hakan, CHP ve İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayını açıkladı!

Ahmet Hakan, CHP ve İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayını açıkladı!

26 Eylül 2021 Pazar - 17:58

Ahmet Hakan, CHP ve İYİ Parti'nin oluşturduğu Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayını açıkladı.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, CHP ve İYİ Parti'nin oluşturduğu Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayını açıkladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in "Ben cumhurbaşkanı adayı değilim. Ben başbakan adayıyım" açıklamasına ilişkin olarak Hakan, "Buradan çıkan sonuç şudur: Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olacak." diye yazdı.

Ahmet Hakan yazısında, "Peki ya sonra? Sonrası için plan şu galiba: Parlamenter sisteme geçilecek. Ve Akşener, parlamenter sistemin başbakanı olacak. Şimdilik varılan mutabakat bu gibi. Ama bu planın önünde de... Amansız engebeler, aşılması güç dağlar, zorlu yokuşlar falan var." ifadesini kullandı.

Beğendim
3
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

adil
21 gün önce
bak ne guzel gelecegin resmini cizmissin, simdi yeni gelecek olanlara nasil dalkavukluk yapabilirim diye ruh ikizlerinle oturup onun planini da yapin, her devrin adamlari
Serkan
22 gün önce
Selvi ile oturun siz aranızda konuşun. Sizlere dikkate alan kimse kalmadı. Yakında Küçük biraderler ve Veysi beyler gibi dolaşmaya başlayacaksınız. Bizin nezlimizde tüm saygınlığınızı ve güvenirliğinizi kaybettiniz.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap