SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Ahmet Davutoğlu: Nerden baksan tutarsızlık!

Ahmet Davutoğlu: Nerden baksan tutarsızlık!

05 Haziran 2020 Cuma - 13:32

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu hafta sonu 15 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasını iptal etti. Cumhurbaşkanı'nın bu kararı sonrası, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'ndan kısa süre içinde bir mesaj paylaşımı geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 ili kapsayan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulamasını iptal etme kararı aldığını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, salgın döneminde, milleti koronavirüsten korumak için çok sayıda tedbirin hayata geçirildiğini anımsattı. Bunlardan birinin de tüm Türkiye'de veya belirli illerde uygulanan sokağa çıkma sınırlamaları olduğunu belirten Erdoğan, "Esasen, en son sınırlamanın ardından bu yöntemi yeniden kullanmayı düşünmüyorduk. Ancak, bir ara 700 küsurlara kadar inen günlük vaka sayısı neredeyse bini buldu. Bu olumsuz gelişme üzerine, sokağa çıkma sınırlaması tedbirini tekrar gündemimize almak zorunda kaldık." ifadelerini kullandı.

TEPKİ GECİKMEDİ

Cumhurbaşkanı'nın bu kararı sonrası, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'ndan kısa süre içinde bir mesaj paylaşımı geldi.

Ahmet Davutoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı;

"Dün Sağlık Bakanı sokağa çıkma yasağı yok dedi.

Akşam İçişleri Bakanı sokağa çıkma yasağı ilan etti.

Şimdi de Cumhurbaşkanı yasağı kaldırdı.

Bu bir yönetim krizi değilse, nedir?

Ülkemizdeki her tür kriz temelde bir yönetim krizinin eseridir.

Nerden baksan tutarsızlık!"

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Trabzonspor Bu Sezon Şampiyon Olabilir mi?

Yorumlar


550

Hüseyin
1 ay önce
Aç tavuk kendini buğday ambarında görürmüş, birde çakallar dumanlı havayı severmiş, Çakal Tayip olmasaydı sen rüyanda bile siyaseti göremez ne bakan olurdun nede başbakan Tayip sizleri adBam sandı siz fatoşun uşakları devleti kemiren kemirgen siniz şimdi %99 özürlü kemalin tayfası oldun
MESUT MERMERTAŞ
1 ay önce
SAYIN DAVUTOĞLU HASTALIK KİMSENİN KONTROLÜNDE DEĞİLDİR VE ANLIK DEĞİŞMEKTEDİR. BU KARAR ŞU ANKİ GİDİŞATA GÖRE BİLİM KURULU NUN TAVSİYESİNE GÖRE ALINMIŞTIR. BÖYLE UCUZ SİYASETLE BAŞARILI OLAMAZSIN. HÜKÜMETTE KRİZ VARSA SENİN BUNU DİLE GETİRMENE GEREK YOK ZATEN.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap