SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Ahmet Davutoğlu: Bizim partide HDP'liler de var

Ahmet Davutoğlu: Bizim partide HDP'liler de var

13 Aralık 2020 Pazar - 17:07

Gelecek Partisi'nin içinde her görüşten insanı barındırdığını söyleyen Ahmet Davutoğlu, partinin içinde komünistlerin ve HDP'lilerin de olduğunu belirtti.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Habertürk Özel programına konuk oldu.

Programda Davutoğlu, Muharrem Sarıkaya, Serap Belet, Nagehan Alçı ve Kemal Öztürk'ün sorularını yanıtlarken gündeme dair de açıklamalarda bulundu.

Partisinin iç yapısını anlatan Davutoğlu, Gelecek Partisi'nin çok çeşitli oluşumundan övgüyle bahsetti.

"Türkiye çapında 100 bin üyeye yaklaşıyoruz diyen" Davutoğlu, üyelerin hepsinin gerçek üye olduğunu belirterek; her görüşten insanı içlerinde barındırdıklarını, diğer partilere benzemediklerini söyledi.

  Ahmet Davutoğlu: Bizim partide HDP liler de var #1

Ahmet Davutoğlu'nun açıklaması şu şekilde;

"PARTİMİZDE HDP'Lİ VE DEVRİMCİLER DE VAR"

"Gelecek Partisi bazı partilerde olduğu gibi değil. Böyle bir dönemde gerçek şahıslar ortaya çıkar. Aramızda ülkücülükten ve devrimcilikten 12 Eylül'de hapishanelerde yatmış arkadaşlarımız da var. Aramızda rahmetli Ecevit'e yakın olmuş DSP'li arkadaşlarımız da var, HDP'liler de var. İlk defa bir hıristiyan vatandaşımız genel başkan yardımcımız oldu Etyen Bey."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

bulut
2 ay önce
Amerika 1950 den beri Türk Uçak sanayini ve hava savunma füzelerini engellemiş olup,bugün sözleşmeleri yapılan uçakları bile vermez olmuştur. Amerika bu kötülükleri neden yapıyor. Orta Doğu bölgesinin kaynaklarını elde etmek... Libya,Irak ve Suriye bölgesindeki petrol ve doğalgaz kaynaklarını elde eden Amerika bu Suriye'de terörist devlet kurmak için 90 bir tir ağır silahları tünel,depo ve mevzilere taşıdı...Doğu Akdeniz ve Güney Kıbris'da , Yunanistan'daki adalarda hava alanları kuruyor...Doğu Akdeniz'den İsrail'e kadar bölgenin deniz ve kara
Hüseyin
2 ay önce
Sizi Türkiye Cumhuriyet Sayın Recep Tayip Erdoğanın yanında görünce adam sanmıştı.Ama siz sırtlanmışsınız sizde utanma arlanma edep namus sıfır haysiyet siz şerefsiz despot birisiniz dürüst görünüp milletin karşısına çıkmıştın hani davutların Ahmet geldi demiştin sahtekar sen hdpnin arka bahçesi fetö nün oyun parkısın
dozer Cemil.
2 ay önce
Ülkeye ihanet edene sahip çıkmak demokrasiyse.Senin demokrasin yerin dibine batsın.Şehitlerimiz gazilerimiz ve öldürülen vatandaşlarımız aklına gelmiyormu Gavutoğlu.Nasıl bir kafa var sende.Sen en iyisi abd ye git orada parti kur.Sana yakışır.
Yusuf
2 ay önce
Senin partin parti değil hdp kuklasıdır hdp nin niyetini anlamayanın partinin başında ne işi var sen partiyi millet içinmi kurdun yoksa hdp lçinmi kurdun insanda biraz omurga olur az bir menfaat için davadan vaz geçilmez
Hacı
2 ay önce
o zaman git hdp den hıristiyanlar oy iste.
Peki sen hangisisin
2 ay önce
Hepsi olamazsın amacın ne... Farklı amaç ve farklı istekleri olanların aynı partide olmaları senin sadece günü kurtarmanı sağlar... Seçimden sonra hangisinin isteklerini yerine getireceksin.... çok acemice davranıyorsun... Niyetin iyi değil

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap