SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Abdüllatif Şener açıkladı! MHP ve AKP'nin yolları ayrılıyor...

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener konuk olduğu canlı yayında "Önümüzdeki seçimlerde MHP’nin AKP’nin yanında duracağını düşünmüyorum." ifadelerini kullandı.

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, TV5’te ekrana gelen 4. Güç programına konuk oldu.   Cumhur İttifakı'nın yakında bölüneceğini söyleyen CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, “Ben Milliyetçi Hareket Partisi'nin önümüzdeki seçimlerde, AK Parti ve Cumhur İttifakı'nın yanında duracağını düşünmüyorum. Seçim ortamında Cumhur İttifakı'nın sürdürülemeyeceği kanaatindeyim” dedi. 

‘SON DAKİKADA BİR İYİLİK BEKLİYORUM’

“Karşıda da biliyorsunuz AKP ve MHP var. Ama ben MHP’nin dahi seçimlerde AKP’nin yanında duracağını düşünmeyenlerdenim. Son dakikada bir iyilik yapacağını düşünüyorum” ifadelerini kullanan Abdüllatif Şener, sunucunun “Önümüzdeki seçimde mi Sayın Şener?” sorusuna “Evet, önümüzdeki seçimler için söylüyorum” yanıtını verdi.

Şener, sunucunun “MHP, AKP’den ayrı bir seçim politikası mı izleyecek. Bunu mu öngörüyorsunuz? sorusuna ilişkin ise şöyle konuştu: 

“O ihtimal var tabii. O arayış var. Fakat orda nasıl bir sonuç alabilirler tam kestiremiyorum. MHP’nin tabanının eğilimlerine ve partinin üst pozisyonlarında yer alanların değerlendirmelerine baktığımda, bu ittifakın önümüzdeki seçim için Tayyip Erdoğan’a destek verilmesinin hem tabanın eğilimi hem de parti kadrolarındaki tereddütler açısından biraz zor olduğunu görüyorum. Bu nedenle de seçim ortamında veya seçim dönemine girdiğimiz andan itibaren bu ittifakın sürdürülemeyeceği kanaatini taşıyorum”.

Beğendim
2
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Ali
4 ay önce
He yav MHP gider chpkk gider herkesi kendin gibi omurgasız mi zannetin dönek sözde adam
HALİL İBRAHİM KESKİN
4 ay önce
herkesi kendi gibi adam satan bellemiş belliki sen git gizli ittifakçılarınızla ilgili görüş bildir
Sağduyu
4 ay önce
Abdul demedi deme: Ölmeden önce bu Tayyip'e ben neden karşı çıkıyordum diye bir empati yapacaksın ve bunu tüm yurttaşlarla paylaşacaksın. Sonra da günah çıkartacaksın. Tabiiki zerre kadar milli isen. Ayrıca bir de senden şu Semra ÇİRKİN'le ! ilgili yorum bekliyorum.
ali
4 ay önce
inandınz bu kuklaya chp kovsa gider hdp nerde duracağını bilmiyor
GÜLE GÜLE
4 ay önce
BENCE DE AKP-MHP İŞİ ZOR MHP-YOK OLMA İHTİMALI VAR AKP BUNU BİTİRECEK TEKEDEN SÜT ÇIKMAYACAKTIR. BUNLARIN İŞİ İFTİRA ATMAK FETÖ İLE BOY BOY FOTOLARI ÇEKMEK OLMUŞ. ADAM BAKAN OLMUŞADAM DVEN GARİBAN MADENCİYİ TEKMELEYEN ADAMYURT DIŞINA ATANMIŞ TÜRK HALKİ BUNLARI YUTAR MI NE BU GADDARLIK BU SEFER GİDİYORLAR GALİBA
GALİP
4 ay önce
sonu OLACAK ÇÜNKÜ AKP-MHP YI ERİTEME PEYNİR GİBİ ERİTTİ. ÜLKÜCÜLER MHP SAHİP ÇIKAR GÜN GELİR UYMAZLAR BUNLARIN YANLIŞ POLİTİKALARINA ÜLKÜCÜNÜN NE İŞİ OLUR KEŞKE YUNAN KAZANSAYIDI DİYENLERİN YANINDA
HALİL İBRAHİM KESKİN
4 ay önce
sen ve senin gibi kirli ittifakın paranoyaklaştırdıkları çok beklersiniz hadi bakın kendi işinize gidin gizli ittifakçınız hdp hakkında yorum yapın
Ahmet
4 ay önce
MHP denen bir parti kalmadı sadece tabelası var.
HALİL İBRAHİM KESKİN
4 ay önce
mhp ilelebed var olacaktır. siz gidin kirli ittifakçınız hdp ye yorum yazın

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap