SON DAKİKA

Haber > Siyaset > 6 yıl önce istifa eden eski bakan Erdoğan Bayraktar'dan dikkat çeken sözler

6 yıl önce istifa eden eski bakan Erdoğan Bayraktar'dan dikkat çeken sözler

17 Ocak 2021 Pazar - 13:02

Çevre ve Şehircilik Bakanı görevini sürdürürken 17-25 Aralık sürecinin ardından istifa eden Erdoğan Bayraktar'dan dikkat çek bir açıklama geldi.

17/25 Aralık sürecinde Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Erdoğan Bayraktar, "Mallarınızı haram yollardan har vurup harman savurarak, zamanı gelince parasız, pulsuz, yurtsuz ve itibarsız kalmayın" dedi. 

Bayraktar Twitter hesabından "Akrabalık haklarını gözetin, yoksula, kimsesize, yolda kalmışa yardım edin. Verecek bir şeyiniz yoksa en azından  güler yüzle davranın! Eli sıkı olmayın! Ancak mallarınızı haram yollarda har vurup harman savurarak, zamanı gelince, parasız pulsuz, yurtsuz ve itibarsız kalmayın" diye yazdı. 

1610869414602-ekran-alintisi.png

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Doğru söz
1 ay önce
Sizi o olaylardan AKP aklamış olabilir ama ya Allah? Ya vijdan sahibi insanların vijdanları? Lütfen siyasetren milyoner olanlar nasihat etmesin. Onlar hırsızdur. Haram kursaklarinda kalsın. Zehir zıkkimları olsun. Sevinmesinler. Sağlık yüzü görmesinler. Haram yiyen herkes.
son söz
1 ay önce
Her halde Sayın Bakan, özeleştiri yapıyor olsa gerek... Yarın ne giyeceğiz diye düşünürken, aklınıza hiç KEFEN geliyor mu.?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap